Patlama ve Yangın Korku Dolu Anlar Yaşattı

16 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
416 defa okundu.
Patlama ve Yangın Korku Dolu Anlar Yaşattı

Kırşehir Müftülük Caddesinde meydana gelen;

Patlama ve Yangın Korku Dolu Anlar Yaşattı

Müftülük Caddesinin ara sokağında bulunan bir çay ocağında gece 01.20 sularında şiddetli patlama meydana gelmesinin ardından yangın çıktı. Mahalle sakinlerine korku dolu anlar yaşatan patlama ve yangının çıktığı alanın yakınlarında bulunan birçok işyeri de hasar gördü.

Olay yerine gelen ekipler, emniyet ve itfaiye yangının çıkış sebebinin tespiti için çalışmalara başladı, her hangi bir kazaya sebebiyet verebilecek başka bir patlamanın yaşanmaması için yangının çıkış sebebi araştırıldı. Polis ekiplerinin, mahalle sakinlerinin binaları boşaltmaları konusunda anons yaparken eş zamanlı olaya müdahale eden Kırşehir Belediyesi itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürdü.

Patlama nedeniyle birçok iş yerinin hasar gördüğü patlama da mahalle sakinleri dışarı akın ederek korku dolu anlar yaşadı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On