ÖZTÜRK’TEN TERÖRE KINAMA GELDİ

9 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.
ÖZTÜRK’TEN TERÖRE KINAMA GELDİ

BAHAMETTİN-ÖZTÜRK-HÜKÜMET-BİNASI.avi_snapshot_00.07_2015.07.28_10.01.31-copy

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk teröre lanet okudu, devletten destek istedi.

 

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, esnaflar adına terörü kınadı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Öztürk, mesajında;“Hakkari Dağlıca’da ve Iğdır Dilucu’nda PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırı sonucunda 30 asker ve polisimiz şehit olmuş, onlarcası yaralanmıştır. Soysuz teröristlerin gerçekleştirdiği kalleşçe saldırılar milletimizi üzüntüye boğmuş, yüreklerimizi derinden yaralamıştır. Acımız çok büyük, öfkemiz çığ gibi. Saldırıları nefret ve şiddetle kınıyoruz.
Ülkemizin milli birlik ve beraberliğini bozmak için son 2 ayda üst üstüne yapılan terör saldırıları sonucunda yüzün üzerinde asker ve polisimiz şehit olmuş, ocaklara ateş düşmüş, Anadolu’nun dört bir tarafı ağlayan analarla dolmuştur.
Artan terör olayları neticesinde şehit olan polis ve askerlerimiz ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısını toplum olarak derinden hissediyoruz. Milletimizi derin üzüntüye boğan son saldırılar toplumumuzdaki hassasiyeti artırmıştır. Milletçe tahammül sınırlarımızı zorlayan ve artık yeter dedirten insanlık ayıbı terör saldırıları, hiçbir zaman amacına ulaşamayacak, bizleri yıldıramayacaklardır.
Milli birlik ve beraberliğimizi bozmak adına yapılan bu tür hareketler milletimizi ve bizleri daha çok birbirine bağlamaktadır. Bu hain beslemeler iyi bilsinler ki ‘Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya hiç kimsenin gücü yetmez.’ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.’
Bunların oyunlarına gelmeyeceğiz. Bizi birbirimize düşürmeye bin yıllık kardeşliği bozmaya çalışanlar unutmasınlar, biz 75 milyonluk bir orduyuz. Ordumuza uzanan elleri kırar, dilleri koparırız. Hiçbir güç yüce Türk milletinin ve ordusunun gücüne karşı koyamaz.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ülkesi ve milleti ile ebediyen tek bayrak altında varlığını devam ettirecektir. ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene, Ne Mutlu Türk’üm Diyene, Ne Mutlu Türk’üm Diyene.’
Yetkililerimize sesleniyoruz, ‘vurun-kırın bu işi bitirin artık. 75 milyon tek yürek olarak arkanızda. Ulusal basın kuruluşlarımızca internet üzerinden yapılan haberlerde, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Hakkari ve Kuzey Irak bölgesinde operasyonlar düzenledikleri belirtilmektedir. Bu operasyonların günü kurtarmak adına, sıradan operasyonlar olmamasını, Kandil’i, PKK terör örgütünün başına geçirerek, Türk bayrağımızın dikilmesini istiyoruz.
Böyle acıların bir daha yaşanmaması en büyük dileğimizdir. Kutsal vatan topraklarının korunması, halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması uğruna canlarını feda eden şehitlerimize rahmet, Türk Silahlı Kuvvetlerine, milletimize ve ailelerine başsağlığı ve yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN