ÖZLÜYORUZ

10 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1017 defa okundu.
ÖZLÜYORUZ

Sarı Saçlım Mavi Gözlüm Nerde….

ÖZLÜYORUZ

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80’inci yılında anıldı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm saati 09.05’te İlimiz başta olmak üzere tüm yurtta saygı duruşu yapıldı.

HAYAT 2 DAKİKA DURDU

Bugün özlem vardı. Tüm yurtta buram buram özlem koktu. Saat 09.05 geçe herkesin içini bir hüzün kapladı. Özlemle anılan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu vakit olan saat 09.05’geçe Kırşehir başta olmak üzere tüm yurtta hayat 2 dakikalığına durdu. Herkesin içini bir hüzün kapladı. 7’den 70’e herkes saygı duruşunda bulundu.

SAAT 09.05 GEÇE ŞEHRE BİR HÜZÜN ÇÖKTÜ

Türk Milletine önderlik eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi her geçen gün dahada katlanırken, tüm herkesin dilinde bir söz, “SARI SAÇLIM MAVİZ GÖZLÜM NEREDESİN SEN” sözünü mırıldandı.

09.05….

Ulu Önder’i anma günü dolayısıyla 09.05’te tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde siren seslerinin yankılandığı sırada adeta tüyler ürperdi. Büyük bir özlem ile anılan Ulu Çınar’a, “ÖZLÜYORUZ” demekten başka bir söz dökülmedi ağızlardan.

BÜYÜK KÜÇÜK HERKES SAYGI DURUŞUNDA BULUNDU

Kent merkezinde saat 09.05’te başlayan siren sesleri sonrasında araç sürücüleri araçlarından inerek saygı duruşunda bulunurken yoldan geçen vatandaşlar da bulundukları yerde saygı duruşuna geçerek Atatürk için saygı duruşundu bulundu.

SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM NEREDESİN SEN…

Atatürk’ün 80. yıl önce ebediyete intikal ettiği saat olan 09.05’de “ti” sesi ve sirenler eşliğinde, İstiklal Marşı okundu. Saygı duruşu sırasında gönderdeki Türk bayrağı da yarıya indirildi.

SAYGIYLA ANIYORUZ…

Ulu Önder Atatürk’ün 10 Kasım 1938’de ebediyete intikal edişi şüphesiz ki Türk milletini derin bir üzüntüye boğdu. O’nun ani ve apansız ayrılışı bütün Türk halklarını da derinden etkiledi ve dünya üzerinde geniş bir yankı uyandırdı. Türk milletine en büyük armağanı Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmak olmuştur. Gerçekleştirdiği devrimler ile Türk milletine çağ atlatmış, Türkiye Cumhuriyeti’nin dünya ülkeleri arasında saygın bir hale gelmesini sağlamıştır. Hayatımızda bu denli önemli bir yere sahip olan Ulu Çınar Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve sevgiyle anıyoruz…

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On