“Özgürlüğün de, Eşitliğin de, Adaletin de Dayanağı Ulusal Egemenliktir”

22 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
34327 defa okundu.
“Özgürlüğün de, Eşitliğin de, Adaletin de Dayanağı Ulusal Egemenliktir”

“Özgürlüğün de, Eşitliğin de, Adaletin de Dayanağı Ulusal Egemenliktir”

Kırşehir Basın Konseyi (KBK) yönetim kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

 “23 NİSAN`DA DEVLETİMİZİN SAĞLAM TEMELİ ATILMIŞTIR”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemine dikkat çeken Kırşehir Basın Konseyi (KBK), 23 Nisan’ın birçok anlam ifade ettiğini belirterek, “23 Nisan, tarihimizde egemenliğimizi, bağımsızlığımızı, demokrasimizin temellerini, cumhuriyetimizin önemli temel taşlarını ifade ediyor” dedi.

Kırşehir Basın Konseyi (KBK), 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılmasıyla birlikte halkın özgürlüğüne kavuştuğunu kaydederek, bu noktada her zaman halkın iradesine sahip çıktıklarını dile getirdi.

Çocukların coşkuyla bekledikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu sene koronavirüs (kovid-19) salgını nedeniyle evlerinde kutlayacaklarını ifade eden Kırşehir Basın Konseyi (KBK), “Ülkelerin gelişmesinin; çocukların ve gençlerin ülkelerine sahip çıkması ile mümkün olacağını biliyoruz. Çocuklara olan sevgisini ve güvenini her fırsatta gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli tarihlerinden biri olan 23 Nisan’ı bayram olarak çocuklara armağan etmiştir. Çocuklarımıza daha güzel bir ülke bırakmak, onları huzur, güven ve barış ortamında geleceğe hazırlamak devletimizin ve birey olarak herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür. Çocuklarımızın araştıran, sorgulayan, eleştiren, çağdaş bakış açısıyla birlikte kendine güvenen, yeniliklere açık, demokrasiyi ve çağdaş yaşamı özümsemiş bireyler olarak yetiştirilmeleri temel amaç olmalıdır. Dolayısıyla çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras, özgür ve adil bir Türkiye’dir. Ne mutlu ki bu ülkenin çocukları ve bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lidere sahip olmuşuz.

“23 NİSAN BU ÜLKENİN BAĞIMSIZLIĞININ ÖNEMLİ TEMİNATIDIR”

Tarihimizde egemenliğimizi, bağımsızlığımızı, demokrasimizin temellerini, cumhuriyetimizin önemli temel taşlarını ifade ediyor. Bu noktada her zaman halkımızın iradesine sahip çıkacağız. 23 Nisan’ın ruhuna uygun olarak, bu ülke de demokrasi, barış, özgürlük, eşitlik mücadelemizi, tam bağımsızlık, egemenli mücadelemizi sürdürmeye de devam edeceğiz. Tarihi bir döneme tanıklık ettiğimiz bu günlerde dayanışmanın, sevginin, barışın ve sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık.

23 Nisan’da, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, egemenliği halka vermiştir. Milli egemenliğimizin ve bağımsızlığımızın sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkanlığında, 23 Nisan 1920 tarihinde kurulmuştur. O tarihten bu yana egemenlik kayıtsız şartsız milletin olmuştur. Bu tarihten itibaren milletimiz kendi kaderini kendi belirlemiş, ülkemiz tüm güçlükleri aşan milli bir iradeyle, dünyanın saygın ülkeleri arasındaki yerini almıştır. Bu duygu ve düşüncelerle TBMM’nin kuruluşunun 100. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğü için canını feda eden kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyor, aziz milletimizin ve Kırşehirlilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Bu kapsamda, her çocuğun yüzünün güldüğü bir Türkiye diliyoruz.” (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On