ÖZEL SPORCULARDAN GENÇLİK MERKEZİNE ZİYARET

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
235 defa okundu.
ÖZEL SPORCULARDAN GENÇLİK MERKEZİNE ZİYARET

 

b12_1Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Özel Sporcuları, Aileleri İle Beraber Kırşehir Gençlik Merkezi’ni Gezdi
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, özel sporcuları aileleri ile birlikte ağırladı. Anne ve babaları ile ziyarete gelen özel sporculara Gençlik Merkezi binası gezdirilip, mini bir konser verildi.
Kırşehir Gençlik Merkezi’ndeki faaliyetler ve kurslar ile ilgili bilgilendirilen özel sporcular, ziyaretten memnun kalarak ayrıldı.
Gençlik Merkezi yeni binası ile Güneykent yolu üzerinde Kuşdili Mahallesi 1385. Sokak’ da hizmete başladı
Gençlik Merkezi yeni yerinde modern binası ile gençler için daha geniş ve daha ferah bir ortamda hizmet edecek. Yeni binada; zemin katta idari odalar, seminer salonu, çalışma salonları, konferans ve toplantı odası, çok amaçlı spor salonu, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve derslikler; 1. katta ise zeka oyunları salonu, kütüphane, internet evi, müzik odası, el sanatları, plastik sanatlar ile resim atölyesi, halk oyunları ve jimnastik salonu bulunuyor.
Yeni merkezde topluma yararlı bireyler için alt yapı çalışmaları tamamlandı. Gençlik Merkezi modern ve teknolojik binası ile birlikte gençlerin ikinci evi olacak.
Kırşehir ‘Gençlik Merkezi’ yeni binası; gençlerin ilgi duydukları alanlar doğrultusunda onları yönlendirmeyi, ufuklarını genişletmeyi, sosyal ve nitelikli bireyler olarak onları hayata hazırlamayı ilke edinip bu imkanlar doğrultusunda topluma aktif bireyler olarak katılmalarını sağlamayı amaç edinmiş bir sosyal hizmet kurumu olacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN