ÖZEL İDARE’DEN SPORA MALZEME DESTEĞİ YAPILDI

13 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
306 defa okundu.
ÖZEL İDARE’DEN SPORA MALZEME DESTEĞİ YAPILDI

KVF_3835İl Özel İdaresi bütçesinde alınan spor malzemeleri Kırşehir Valisi  Necati Şentürk tarafından amatör spor kulüplerine dağıtıldı.

 

İl Özel İdaresinde gerçekleştirilen dağıtım programına Vali  Necati Şentürk’ün yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal,  İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, ASKF Başkanı Mehmet Şahin, kulüp yöneticileri ve sporcular katıldı.

 

İl Genel meclis Salonundaki dağıtım programında konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’de amatör spor kulüplerinin yanı sıra Kırşehir Spora da destek verdiklerini söyledi.

Programda Amatör spor kulüplerine 40 bin liralık malzeme dağıtımı yapacaklarını belirten Kırşehir Valisi Necati Şentürk, “Yaptığımız bu malzeme dağıtımı ile gençlerimizi spora yönlendirmeyi amaçlıyoruz. Spor yapmayan bir toplumuz. Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için halkımızın spor yapmaya teşvik edilmesi gerekmektedir. Bunun en iyi yolu da amatör sporlardan geçiyor. Ayrıca, Bal liginde ilimizi temsil eden Kırşehirspor’a da 60 bin TL tutarında malzeme yardımı yaptık. Ayrıca, halı saha yapımı için 300 bin TL ödenek ayırdık. Belediyemizin tahsis edeceği bir alanda   bir halı saha yaptırarak kulübümüze teslim edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

Program, Sayın Valimiz ve beraberindekilerin kulüplere spor malzemelerini dağıtması ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN