Özdemir Çakacak’dan sporcu gençlere ziyaret

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
Özdemir Çakacak’dan sporcu gençlere ziyaret

Vali Özdemir Çakacak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Özdemir Çakacak’dan sporcu gençlere ziyaretÖzdemir Çakacak Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kurumunu ziyaret eden Özdemir Çakacak, ziyaretine İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) hakkında bilgi alarak başladı. Aşıkpaşa Spor Salonunda antrenman yapan basketbolcu ve güreşçilerle bir süre sohbet eden Özdemir Çakacak öğrencilerle olan sıcak diyalogları dikkatlerden kaçmadı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonun da antrenörler ile buluşan Özdemir Çakacak, antrenörler ile tanıştıktan sonra, Kırşehir halkının ve gençlerinin, spora olan ilgilerini, ailelerin spora olan desteklerini, milli takıma ve milli takım seçmelerine çağrılan kaç sporcuları olduğu hakkında bilgi aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri hakkında brifing alan Özdemir Çakacak İdari binayı gezerek İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN