Özdemir Çakacak Kırşehir halkı seni unutmayacak

17 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
439 defa okundu.

çakacak

Benim gözümle Özdemir Çakacak

Kırşehir halkı kendi içinden biri bildi Özdemir Çakacak’ı her zaman bağrına bastı.

Her zaman halkın içinden halkla beraber iç içe olan Özdemir Çakacak Kırşehir’de görev yaptığı sürece gece, gündüz her zaman Kırşehir halkına hizmet etmekten guru duydu.i

Hiç bir zaman yılmadı usanmadı Kırşehir’e emeğini eksik etmedi.

Valimiz Özdemir Çakacak’a her zaman her yerde Ahiler diyarı ozanlar diyarı ve büyük usta Neşet Ertaş’ın memleketi olan şirin Kırşehir’de hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade ederdi..

Kırşehir halkının sıcak kanlı misafir perver bir halk olduğunu sürekli ifade eden Özdemir Çakacak Kırşehir halkıyla her zaman iç içe ve yanyana olmaktan gurur duyduğunu belirtirdi.

Yeri geldi yağmurda yaşta ıslandı yeri geldi karda kış’da üşüdü yeri geldi sıcaklarda terledi ama hiç bir zaman görev aşkından vaz geçmedi.

Hiç bir şey yıldırmadı usandırmadı her zaman sonuna kadar Kırşehir halkı için her şeyin en güzelini verebililmek için çalıştı.

Kırşehir’de hizmet götürebilmek için ve hizmetleri yerinde görmek için Kırşehirde gitmediği İlçe Köy kalmadı Kırşehir’in en son köyüne kadar gece gündüz hizmet etmek için çalıştı.

Kırşehir’in gelişmesi ve kalkınması için en çok Sarı Yahşi köprüsü’nün bitmesi için çalıştı ve bitirme noktasına getirdi.

Ahiliğin başkenti  Kırşehir olduğunu duyura bilmek içi her yerde her zaman tanıtımını yaptı Ahi’liğe sahip çıktı bağrına bastı Türkiye’nin tek profjesi olan Ahi Külliyesinin bitmesi için bütün bürokratlarla elinden geldiğince konuştu emeğini harcadı ve daha burdan yazamayla bitirmeyeceğimiz o kadar projeye imza attı ki bunlar yazmayla bitmez.

Evet Kırşehir halkı tatlı dili güler yüzü ile bildi Valimiz Özdemir Çakaca’ğı ve kendi bağrında yetişmiş bir evladı gibi bağrına bastı kucak açtı.

Şimdi Kırşehir halkı üzgün kendi içinden kendi evladı bildiği Özdemir Çakacak’ın başka bir ilimiz olan Mersine atamasının çıktığını öğrendi.

 

Sayın Valim Kırşehir halkı senide yaptığın hizmetleri de unutmayacak yolun açık olsun yeni görevinde 40 Arena Gazetesi olarak başarılar dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN