Otobüs Firmalarında Yoğunluk Yaşanıyor

13 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Otobüs Firmalarında Yoğunluk Yaşanıyor

Otobüs Firmalarında Yoğunluk Yaşanıyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde final haftasının bitmesi nedeniyle Aileleri hasret gidermek isteyen öğrenciler, gerek uçak ile gerekse otobüsler ile memleketlerine gitmeye başladı.

Tatil ile birlikte öğrencilerde ailelerinin yanında geçirmek için Kırşehir Otogarına akın ederken otobüs firmaları bu yoğunluktan oldukça memnun gözüküyor.
Hemen hemen bütün firmaların tam kapasite çalıştığı Kırşehir terminalinde firma yetkilileri bilet satışlarının yoğun olduğunu ifade ediyor. Firma yetkililerinin bir tek isteği ise tatil dolayısı ile oluşan fazla yük sıkıntısı, genelgeye göre hareket ettiklerini dile getiren yetkililer vatandaş yanına fazla eşya almazsa bizim için de iyi olur ifadelerine yer verdiler.
Şanal Kırşehir Otobüs gibi otobüs şoförleri de yoğunluktan oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

“Biletlerinizi Kurumsal Firmalardan Alın”

Vatandaşların otobüs bileti alırken firmanın kurumsal olmasına dikkat etmesi gerektiğini belirten otobüs firması işletmecisi Yılmaz Şanal, “Doluluk oranımız yüzde yüz ama ek sefer düzenlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızı merdiven altı firmalardan bilet almamaları konusunda uyarıyoruz. Mutlaka kurumsal firmalardan bilet almalılar yoksa mağdur kalabilirler” diye konuştu.

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com