Otobüs Firmalarında Seçim Yoğunluğu

15 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.
Otobüs Firmalarında Seçim Yoğunluğu

24 Haziran seçimleri, Otobüs Firmalarında Rezervasyon yoğunluğuna neden oldu.

Otobüs Firmalarında Seçim Yoğunluğu

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde memleketlerine gidip oy kullanmak isteyen vatandaşlar Otobüs Firmalarında Rezervasyon yoğunluğuna neden oluyor. Yoğunluk oluşturan grubun yanı sıra birde tatil planı yapıp memleketlerinden il dışına giderek tatil yapmak isteyen vatandaşların bir kısmı da tatil planını seçim sonrasına erteledi.

EK SEFERLER İLE MÜŞTERİ TALEBİ KARŞILANIYOR

Seçim yoğunluğunun yanı sıra mezun olan öğrencilerinde firmalarda yoğunluğa neden olduklarını söyleyen Yılmaz Şanal, “Seçimlerden dolayı Otobüs seferlerimizde artırım oldu. Artırımı ilave otobüslerle devam ettiriyoruz. Ek seferlerle müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Birde öğrencilerimizin mezun olması nedeniyle işlerimizde yoğunluk vardı. Öğrencilerin aileleri, akrabaları geldi. İşlerimiz arttı ama mezuniyet sonrası işlerimiz normalleşti”

“SEÇİM KADERİMİZİ BELİRLEYECEĞİ İÇİN VATANDAŞLARIMIZIN TATİL PLANI ERTELENDİ”

24 Haziran seçimlerinde Türkiye en hayırlı olanı seçecektir diyen Şanal, “Firmamız Şuanda %80 oranında dolu. Ama ilerleyen günlerde bu rezervasyonlarımızın daha da çok dolacağını düşünüyorum. Halkımızda ön yargı var. Bu seçim kaderimizi belirleyeceği için vatandaşlarımızın tatil yapacağı zamana da denk gelse de bunu erteleme düşüncesi hâkim. Ülkemizin üzerinde dış güçlerin oyunu olsa da bertaraf edilmesini diliyorum. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Türkiye en hayırlı olanı seçecektir”

“MOTORİNDEKİ FİYAT ARTIŞI BİLET FİYATLARINA YANSIDI”

“Fiyatlarımıza istemeyerek de olsa 5 liralık bir zam yaptık. 3 yıldır aynı fiyatta taşımacılık yapıyorduk. Benzin ve motorin fiyatlarında afaki bir fiyat artışı olduğu için bizde bilet fiyatlarını zamlandırmak durumunda kaldık. Umuyoruz ki seçimden sonra motorin fiyatlarında ki zam kalkar ve bizde bu biletlere koyduğumuz fiyat farkını kaldırırız”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN