Oto Klima Ustaları Yoğun Çalışıyor

29 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
455 defa okundu.
Oto Klima Ustaları Yoğun Çalışıyor

Hava sıcaklıklarının son günlerde arttığı ilimizde araç klimalarına duyulan ihtiyaç da arttı.

Oto Klima Ustaları Yoğun Çalışıyor

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte Araç klimalarına duyulan İhtiyaçta artıyor. Buna bağlı olarak klimaların tamir ve bakımını yapan servislerde de yoğunluk yaşanıyor. İlimizde Faaliyet gösteren bakım servisleri, son günlerde havaların ısınmasıyla bakıma veya tamire gelen sürücü sayısında artış olduğunu söylüyor.

“BAYRAM SONRASINDA SICAKLARIN ARTMASIYLA TALEPLER İYİCE ARTTI”

24 saat çalıştıklarını ifade eden bakım servis yetkilileri, “Şu anda sıcaklıklar olduğu için klimaya ihtiyaç çok fazla. Bayram sonrasında sıcakların artmasıyla talepler iyice arttı. Mümkün olduğunca vatandaşın taleplerine yetişmeye çalışıyoruz.  Vatandaşlarımıza tavsiyemiz, her yıl araç bakımı yapılırsa çok daha iyi olur. Çünkü kışları klima çok kullanılmadığı için içindeki gaz havaya dönüşüyor. Havaya dönüştüğü zaman içinde gaz gözüküyor ama verim alınamıyor. Kalitede düşüklük olabiliyor”

“HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR”

6 ayda bir klimalara yağ bakımı ve gaz bakımı yapılması gerektiğini ve polen fitresinin değişmesi gerektiğinin de altını çizen Yetkililer, 6 ayda bir bakımı yapılmayan araç klimaların polen fitresinde biriken pislikler hastalıklara davetiye çıkarıyor. Gayet sıcak bir bölgede yaşadığımız için, 6 ayda bir klima yağ bakımı ve gaz bakımı yapılması gerekiyor ve polen fitresinin değişmesi gerekiyor. Bölgemiz toz ve dumanlı bir bölge olduğu için ister istemez polen fitreleri toz duman tutuyor. Bu polen fitrelerin içerisinde oluşan toz ve pislik kanserojen bir madde oluşturuyor. Bu nedenlerin olmaması için 6 ayda bir polen fitresi klima gazı, klima yağ bakımı yapılması lazım. Bu önemli uyarılar araç sahiplerinin dikkatinedir. Polen fitresi toz, ağaç dalları, yaprak gibi şeyler polen fitresinde birikiyor. Biriken pislik kanserojen bir madde oluşturuyor” dedi. 

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On