OSMANLI KALBE DÜŞÜNCE’YE İLGİ YÜKSEKTİ

18 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
281 defa okundu.
OSMANLI KALBE DÜŞÜNCE’YE İLGİ YÜKSEKTİ

 

2 (5)Osmanlı Kalbe Düşünce Adlı Program Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

Kırşehir Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında Serdar Tuncer ve Ahmet Şimşirgil “Osmanlı Kalbe Düşünce” başlıklı söyleşi ve şiir dinletisi 16 Ocak Cumartesi Günü saat 19.00’da Kültür Merkezi Salonu’nda yapıldı.

Programa Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kırşehir’de kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında Belediye olarak yeniliklere imza atmak ve Kırşehirlilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı programlar organize ederek sosyal anlamda eksiklikleri tamamlıyoruz diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediyemiz Kırşehir’de kültürel ve sosyal anlamda eksiklikleri gidermek için farklı söyleşi, şiir dinletileri, sergiler ve etkinlikler düzenliyor. Bu programı organize eden ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca programa katılanlara da çok teşekkür ediyorum. Bu programlar Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezimizi açtığımızda daha fazla katılımla gerçekleşecek. Açacağımız bu merkezimizle Kırşehir’de sosyal- kültürel hayat daha da canlanacak”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN