OSMAN NURİ GÜLAY KIRŞEHİR’DEYDİ

9 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
277 defa okundu.
OSMAN NURİ GÜLAY KIRŞEHİR’DEYDİ

 

08155251_img_3022        Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti.

 

Bakanlık Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri Gülay ve Eğitim Politikaları Daire Başkanı Recep Altın, İlimizi ziyaret etti ve bir dizi görüşmelerde bulundu.

Genel Müdür Osman Nuri Gülay ilk olarak Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın da katıldığı ziyaretin ardından Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür Osman Nuri Gülay, burada İl Milli Eğitim idarecileri ile bir araya geldi ve toplantı gerçekleşti

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantıya Genel Müdür Osman Nuri Gülay, İl Mili Eğitim Müdürü Sayın Osman Elmalı, İlimiz Merkezde bulunan mesleki ve teknik eğitim lise müdürleri ve ilgili şube müdürleri katıldı.

Toplantıda; Mesleki teknik eğitimle ilgili istek ve öneriler alındıktan sonra mesleki teknik eğitimle ilgili yapılacak değişiklikleri okul müdürlerinin yapmaları gereken çalışmalardan bahsedildi. İlimizdeki mesleki eğitim öğretim hakkında bilgi alan Genel Müdür: “Kapımız her zaman sizlere açıktır, eğitim öğretimle ilgili sıkıntılarınız olduğunda bizlere daima ulaşabilirsiniz” dedi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü akşam saatlerinde ilimizden ayrıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN