Osman Kök Mucur’da Muhtarlarla Buluştu

19 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
630 defa okundu.
Osman Kök Mucur’da Muhtarlarla Buluştu

 

osman-kök

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Kök, Mucur Esnafı’nı ziyaret etti. CHP Milletvekili Adayı Kök, muhtarlardan da tam destek sözü aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Kök, Mucur İlçesi’nde CHP İlçe Başkanı Mükremin Dağıstan ile birlikte Mucur Esnafı’nı ziyaret etti. CHP Milletvekili Adayı Kök, muhtarlardan da tam destek sözü aldı.
Dr. Kök, muhtarla yaptığı toplantıda ülkenin adeta kan gölüne döndürülmeye çalışıldığını ancak vatandaşın bu gidişe 1 Kasım’da mutlaka dur demesi gerektiğini söyledi.
Ankara’da yaşanan terör saldırısının ardından İçişleri Bakanı ile birlikte Adalet Bakanı’nın istifa etmesi gerektiğini söyleyen Kök, istifa etmeseler bile görevden azledilmeleri gerektiğini söyledi.
Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Kök, barışın, demokrasinin ve ekonomik kalkınmanın herkes için önemli bir kavram olduğunu belirterek CHP iktidarıyla birlikte ilk 4 yılda Türkiye’nin iç ve dış barışını sağlayacağını ifade etti. 1 Kasım seçimlerinin Diyarbakır, Suruç ve Ankara saldırılarının ardından daha da önemli bir duruma geldiğini ifade etti. Dr. Kök, ciddi önlemler alınmaz ve doğru bir iktidar kurulmazsa kaosun daha da büyüyeceğini ifade etti.
7 Haziran seçimleri öncesi kamuoyuna açıkladıkları seçim bildirgelerini de revize ettiklerini söyleyen Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Kök, artık CHP’nin yeni projeler ürettiğini ve diğer partilerin de CHP’yi örnek aldıklarını belirtti.
Mucurlu muhtarlara hitaben konuşan CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Kök, CHP’nin ülkeyi huzura kavuşturacağını belirterek, ülkede ve tüm Kırşehir’de huzurun egemen olması için tüm Mucurluları 1 Kasım’da CHP çatısı altında toplanmaya çağırdı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN