Osman Elmalı Yaz Tatiline Giren Öğrenci Velilerine Seslendi

13 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
310 defa okundu.
Osman Elmalı Yaz Tatiline Giren Öğrenci Velilerine Seslendi

MEM OSMAN ELMALI VELİLERE SESLENDİ

2014-2015 Eğitim-öğretim yılının tamamlanmasının ardından Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı açıklamalarda bulundu. Elmalı  açıklamasında: ‘’Çocuklarınızı başka çocuklarla kıyaslamadan onların gelişimlerine önem verin. Sizler bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getirmektesiniz. Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduklarına inandığım sizlere emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarınızı diğer çocuklarla kıyaslamadan ve her şeyden önce çocuk olduklarını unutmadan onların gelişimlerini değerlendiriniz ve daima destekleyiniz. Çocuklarımızın size getirecekleri karnelerden dolayı sevinç ve üzüntülerine ortak olmanız öncelikle talebimizdir. Olumsuz sözlerle çocuklarımızı küstürmeyiniz. İkinci Yarıyılda daha iyiye ulaşmak için Veli olarak ne gibi katkı sağlamanız gerektiği konusunda çaba sarf etmelisiniz.” ifadelerini de ekledi. Kırşehir’de 210 okulda 42 bin 12 öğrenci ile 3 bin 125 öğretmen tatil sürecine girdi.

Elmalı;Öğrencilerin yaz tatilini güzel bir şekilde değerlendirmelerini 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına hazır bir şekilde başlamalarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On