Ortak Düşünceleri Bakanların Genç Oluşu

13 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
381 defa okundu.
Ortak Düşünceleri Bakanların Genç Oluşu

Yeni kabinenin belli olmasının ardından vatandaşların kabineyle ilgili görüşlerini almaya devam eden 40 Arena Gazetesi Haber Ekibimiz, halkın görüşlerini yansıtmaya devam ediyor.

Ortak Düşünceleri Bakanların Genç Oluşu

24 Haziran seçimlerinde en yakın rakibinden fazla oy alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yemin töreni düzenlenmesiyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yemin ederek göreve başlamasının ardından Erdoğan, yeni kabineyi de kamuoyuyla paylaştı. Kabineyle ilgili halkın görüşlerini alan Haber Ekibimiz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk hükümeti ile ilgili hakla yaptığı röportajlarında ortak akıl Bakanların Genç oluşu oldu.

“ZOR GÜNLERİ GERİDE BIRAKTIK”

Yeni bakanlarımızdan beklentilerimiz çok diyerek beklentilerini sıralayan Sibel Alan, “Özellikle Milli Eğitim alanında önemli çalışmalar yapılması lazım. İnşallah gelecek adına ülkemiz için daha güzel günlere ulaşırız”

“HAKKIYLA ÇALIŞILIRSA GÜZEL İŞLER ÇIKABİLİR”

Sistem olarak bakanların partiye bağlı olmadan daha iyi çalışmaları gerektiğini söyleyen Veysel Tekin ise “Özellikle yeni bakanların iş hayatından gelmeleri bu artı bir avantaj bunun için gerçekten iyi çalışmalar yapılırsa güzel işler ortaya çıkabilir”

“BİZ BU ZAMANA KADAR BİRÇOK HÜKÜMET GÖRDÜK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı bakanlara baktığımız zaman 4 bakanının parlamentodan çıktığını görüyoruz diyerek sözüne başlayan Hasan Doğan, “Diğer bakanları millet olarak pek tanımıyoruz. Ama onlarda yaptıkları çalışmalarla kısa zamanda kendilerini tanıtacaklarını ve aynı zamanda kanıtlayacaklarını düşünüyorum. Çünkü artık bakanlıklara liyakat sistemi geldi. İşinin ehli kişiler bakan oldu. Biz bu zamana kadar birçok hükümet gördük. İnşallah iyi olur”

“GENÇ AĞIRLIKLI BİR KABİNE OLDU”

Derya Öztürk, “Yeni bakanları pek tanımasak da başarılar diliyorum. Genç ağırlıklı bir kabine oldu, inşallah daha çok çalışırlar, daha iyi hizmet ederler. Bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum”

“ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”

En bilgili insanı getirmeye çalıştılar diyen Servet Uzun, “Yeni kabinemizi, bakanlarımızı tebrik ediyorum, İnşallah ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olur” dedi.

“YENİ HÜKÜMETTE Kİ BAKANLARIN BİRÇOĞU DIŞARIDAN VE GENÇ”

Biz geçmiş yıllarda çok kara günler gördük diyen Selçuk Kılıç, “eskiden muayene olmak için sırada beklerdik. İlaç kuyruğundan çıkamazdık. Şimdi nereye gitsek anında işimiz bitiyor. Şimdi hiç olmazsa hayat standartlarımız yükseldi. Yeni hükümette ki bakanların birçoğu dışarıdan ve genç. Ben genç ve dinamik insanlarla daha iyi hizmet edilebileceğini düşünüyorum”

“BAKANLAR LİYAKAT USULÜNE GÖRE ATANDI”

Önceki dönemlerde bakanlar hep milletvekillerinin içinden seçiliyordu diyen Halil Çelik, “Açıklanan ve 5 yıl görev yapacak olan yeni kabineye başarılar diliyorum. Yeni hükümette cumhurbaşkanımız genellikle siyaset kurumunun dışından kişileri bakan olarak atadı. Bence böyle olması daha iyi oldu. Çünkü önceki dönemlerde bakanlar hep milletvekillerinin içinden seçiliyordu. Dolayısıyla işleyiş ister istemez yavaşlıyordu. Ama şimdi bakanlar liyakat usulüne göre atandı”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On