ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

9 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
417 defa okundu.
ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

kirsehir-terore-lanet-yuruyusu-001

Kırşehir Ülkü Ocakları ve sivil toplum kuruluşları Kırşehir kamuoyuna ortak basın açıklaması yaparak önceki gün meydana gelen olaylarda bir ilgilerinin olmadığını izah etti.

 

Kırşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı, MHP Merkez İlçe Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşları “ŞEHİTLERE SAYGI VE ‘TERÖRE TEPKİ” yürüyüşü yaptı. Yürüyüş sırasında yazılı olarak ortak basın açıklaması yapan Kırşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı, MHP Merkez İlçe Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri;
“Bugün Saat 18:00 ‘da yapılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı altında toplanıp Ankara Caddesi güzergahını takip ederek Türk Büyükleri anıtında son bulan etkinliğimiz tarafımızdan olaysız bir şekilde tamamlanmıştır. Ancak sonradan aldığımız duyumlara göre kalabalığa sonradan dahil olan ve Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkü Ocakları, Kamu Sen, Türkav ve Türk Ocakları ile ilgisi olmayan bir grup; bilgimiz ve emrimiz dışında hareket ederek bazı binalara zarar vermiştir. Konunun tarafımızla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.” ifadesine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN