Örnek Taksici

13 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1459 defa okundu.
Örnek Taksici

Duyarlı Bir Taksi Şoförünün Aracının Arkasına ” Şehit Ve Gazi Ailelerine Ücretsiz” Yazısı Empati Yaratıyor

Örnek Taksici

Kırşehir Merkezi Terme Caddesinde taksicilik yapan ve aracının arka camına Vatanı beklerken şehit olan polis ve Mehmetçiklerin değerli aileleri için “Şehit ve Gazi Ailelerine ücretsiz” yazan taksi Şoförü Erdal Aslan, şehit aileleri ile gazilere duyduğu vefa örneğini göstermiş oldu. Böylelikle Şehit ve Gazi Ailelerin Yüzlerine Azda Olsa Tebessüm Getirdi

“BİR NEBZE DE OLSA ŞEHİTLERİMİZE YARDIMCI OLABİLİRSEK NE MUTLU BİZE”

Milli Birlik ve Beraberliğin herkes ellerinden geldiği kadarıyla göstermeye çalıştığını dile getiren ve uzun süredir Taksinin arkasına Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Taksi hizmeti veren Erdal Aslan, Kırşehir küçük ve sevimli bir şehir olmasına rağmen kocaman yürekleri olan vatandaşlarla her geçen gün dikkatleri üzerine taşıyor. Bu duygu inanın çok güzel bir olay. Devletimiz, zaten şehit aileleri ve gazilere gerekli yardımları yapıyor. Sağ olsun duraktaki diğer arkadaşlarım da şehit aileleri için aldığım ücretsiz taşıma kararına itirazsız destek verdiler. Biz taksiciler olarak bir nebze de olsa şehitlerimize yardımcı olabilirsek ne mutlu bize”

“TAKSİ GÖZDEN KAYBOLANA KADAR ARKASINDAN GÖZLERİ DOLMUŞ BİR ŞEKİLDE BAKIYOR”

Kendisinin ömrü yettiği sürece şehit ailelerine hizmet edeceğini vurgulayan Aslan, Vatandaşlar bu duyarlı yazıyı görünce taksi gözden kaybolana kadar arkasından gözleri dolmuş bir şekilde bakıyor. Vatandaş bu durumdan oldukça hoşnut aynı zamanda da Kırşehirli olduğundan ve Kırşehir’de yaşadığından dolayı gurur duyuyor. Her gün büyük acıyla takip ettiğimiz şehit ve yaralı askerlerimizin haberlerini, bıçağın kemiğe dayandığı bu durumda vatandaşlar üzgün ama ellerinden dua ve bu tarz desteklerden başka bir şey gelmiyor. Kırşehir halkının bu davranışa tek verdiği tepki ” Helal olsun Kırşehir  her şeyin para olmadığını kanıtlamaya devam ediyor. Biz de teröre bu şekilde tepkimizi göstereceğiz. Allah, şehitlerimizin ruhlarını şad eylesin”

“TÜRK MİLLETİNİN HALİS DUYGULARINI GÖZLER ÖNÜNE SERMEKTEDİR”

İşte taksici esnafımızın yaptığı bu kampanya bile Türk milletinin halis duygularını gözler önüne sermektedir diyen vatandaşlar ise, Terörle mücadelede toplumun her bireyine görev düştüğünü hatırlatan vatandaşlar günlük yaşamlarını sürdürürken çevresindeki kişilerinde daha duyarlı olmasını istedi. Türk toplumunda farklı bir konumda bulunan Kırşehir, Ahilik şehri olarak Ahi Evran-ı Veli pirine yakışır bir davranışla göğüslerimizi kabartmaya devam ediyor.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On