Orman Bölge Müdürü Bilgilendirdi

7 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
149 defa okundu.

thumbnail_ormansunum (1)

Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Değişen Yönetmelik Hakkında Vali Necati Şentürk’ü Bilgilendirdi

 

Valilik Toplantı Salonunda yapılan sunumda, Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Hizmetlerine İlişkin Yönetmelik hakkında Vali Necati Şentürk ve Kaymakamlara yeni yönetmelik hakkında bilgiler aktardı.

Özel Ağaçlandırma Uygulamalarının Bugüne Kadarki Süreci Yeni Özel Ağaçlandırma Teşvik Sistemi ile ilgili bilgiler veren Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, yönetmeliği madde madde sunum şeklinde açıkladı.

Sunumdan sonra konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’de yapılan ağaçlandırma ile ormanlık alanların oldukça arttığını söyledi.

Ağaç dikmenin ve doğayı yeşillendirmenin hayata fazlasıyla katkısı olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Yayınlanan yeni yönetmelik ile, orman alanlarını arttırmak, biyolojik çeşitliliği geliştirmek ve bozulan orman ekosistemini yeniden oluşturmak amaçlanmıştır. Yönetmelik ayrıca, yapılacak ağaçlandırma , erozyon ve sel kontrolü, çığ ve heyelanın önlenmesi, mera ıslahı, tohum ve fidan üretimi gibi konularda yapılacak harcamaların düzenlenmesini ve gelirlerin tahsilatına yönelik düzenlemeleri kapsamaktadır.”dedi.

Toplantı yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On