ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HEYETİNİ SEÇTİ

3 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
440 defa okundu.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HEYETİNİ SEÇTİ

3

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde sanayiciler kendilerini temsil edecek üyelerini seçti.

 

Organize Sanayi Bölgesinde 15 kişilik Müteşebbis  Heyet içinde 7 üye ile temsil edilen OSB Sanayicileri, kendilerini temsil edecek üyelerini seçimle belirledi. 2 Ekim Cuma günü saat 13.00’te başlayan ve 16.00’da biten seçimlerde, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Avkapan güven tazeledi.

Müteşebbis Heyet içinde sanayicileri temsil etmesi için seçilen 7 kişi şu isimlerden oluşuyor: Mustafa Avkapan, Niyazi Bahadır, İhsan Geyik, İsmet Akpınar, Ramazan Dumlupınar, Bekir Uygur, Yüksel Coşar.

Yedek üyeliklere ise; Hasan Soylu, Mühittin Demir, Gürsel Çelik, Bahri Özbek, Mustafa Eldemir, Yüksel Kayalı, Orhan Demir. Önümüzdeki  günlerde ise OSB Müteşebbis Heyeti için seçilen bu 7 kişi ile birlikte İl Özel İdaresi, Kırşehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası yetkili organlarınca seçilen diğer üyelerle birlikte 15 kişilik Müteşebbis Heyeti bir araya gelerek 5 kişilik Yönetim Kurulunu seçecek. 5 kişilik Yönetim Kurulunda 2 üye ile temsil edilecek olan sanayiciler içinde genel mutabakatın sağlanması nedeni ile Mustafa Avkapan’ın yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmesi bekleniyor.

OSB seçiminde başkaca bir adayın çıkmaması nedeni ile OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Avkapan tek liste ile seçime katıldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN