OP. DR. ALPASLAN KUŞ’TAN TAZİYE MESAJI

24 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
415 defa okundu.
OP. DR. ALPASLAN KUŞ’TAN TAZİYE MESAJI

taziye2

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş teröre lanet yağdırarak, taziye mesajı yayınladı.

 

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş Diyarbakır’da şehit düşen Uzman Onbaşı Mehmet Kara için taziye mesajı yayınladı.

Kuş mesajında; “Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde hain bir terör saldırısı neticesinde Kırşehirli hemşerimiz Uzman Onbaşı Mehmet Karanın şahadet haberini derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Askerimizin şahadet haberi tüm Kırşehirliler gibi bizleri de derinden üzmüştür. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur ve alçakça gerçekleştirilen saldırıyı ve tüm terör olaylarını şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

Bu hain saldırıda hayatını kaybeden Aziz şehidimize rahmet, ailesine başsağlığı, milletimize sabır ve metanet diliyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On