ONUN SAYESİNDE BİZ VARIZ!

23 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
308 defa okundu.
ONUN SAYESİNDE  BİZ VARIZ!

ONUN SAYESİNDE BİZ VARIZ!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümünü bugün kutlanacak.

Ulusal Egemenliğin simgesi haline gelen 23 Nisan, tüm yurtta, dış temsilciliklerimizde ve KKTC’de olduğu gibi bugün Kırşehir’de de coşku ve gururla kutlanacak.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gelecekte imza atacağı büyük başarılar için, geleceğin büyükleri olan çocukları önceden sadece onlara özel bir bayramla ödüllendirdiği, tüm dünya çocuklarına armağan ettiği, dünya çocukları arasında sevgi ve dostluk bağlarının geliştirilmesi ve tüm insanlarının barış içinde yaşayacakları bir dünyanın oluşmasına katkıda bulunmak için her yıl coşkuyla kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümünü kutlayacağız.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in koordinesinde kutlanacak olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. Kuruluş Yıldönümü, Kale’den üç pare top atışı ile başlayacak.

         Kutlamalar, bugün saat 10.00’da Cacabey Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenginin konulmasıyla devam edecek.

Kırşehir’de Kutlama Komitesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yıldönümü ve Ulusal Egemenlik Haftası’nın en iyi şekilde kutlanması amacıyla kamu kurum ve kuruluşlar tarafından yapılacak faaliyetler belirlendi. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yıldönümü Kırşehir’de ilk ve ortaokul düzeyinde yapılacak törenlerle kutlanacak.

Bugün saat 10.00’da Anıt Meydanı önündeki Atatürk Anıtı’na İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi sunulmasıyla başlayacak. Öğrenci gruplarının da hazır bulunacağı törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde şanlı bayrağımız göndere çekilecek. Ayrıca bütün ilk ve ortaokul müdürlükler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın anlam ve önemine uygun şekilde kutlamalar yapacak.

         Bugün, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle saat 10.30’da Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden İdil Albay, Duru Ecrin Riylan, Atahan Yılmaz ve Şeref Can Aslan Vali İbrahim Akın’ı, makamında ziyaret ederek temsili olarak makama İdil Albay oturacak.

         Gülşehri İlkokulu öğrencilerinden Zeynep Gül Tahan, Doğukan Yılmaz, Muhammed Bilal Elma ve Meryem Buğdaycı Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu, makamında ziyaret ederek temsili olarak makama Zeynep Gül Tahan oturacak.

         Aşıkpaşa İlkokulu öğrencilerinden Halil İbrahim Aydın, Mehmet Efe Yalçın, Seher Kılıç ve Hayru Nisa Akduran İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’i ziyaret ederek, temsili olarak makama Halil İbrahim Aydın oturacak.

23 Nisan kutlamaları çelenklerin sunulmasının ardından saat 11.00’de Sırrı Kardeş İlk ve Ortaokulu’nda yapılacak törenle devam edecek. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılacağı törende, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenecek resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları ödülleri de kutlama töreninde takdim edilecek. Bütün ilk ve ortaokullarda günün ve haftanın anlam ve önemine ilişkin öğrenciler derslerde bilgilendirilecek; panolar ve duvar gazetelerinde resim, şiir, kompozisyon ve makalelerle öğrencilerin dikkati çekilecek şekilde günün ve haftanın önemi vurgulanacak. Ulusal Egemenliğin 99. yıldönümü dolayısıyla da Pazar günü Kırşehir Belediyesi tarafından Masal Parkı’nda 5’inci Çocuk Şenliği düzenlenecek.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On