“ONLAR LAĞIM KANALİZYASYONUNDA SÜRÜNEREK YAKALANDI”

26 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
160 defa okundu.
“ONLAR LAĞIM KANALİZYASYONUNDA SÜRÜNEREK YAKALANDI”

KVF_6512Vali Şentürk, ” Darbecilere Zerre Kadar Prim Vermedik”

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ayrılmasının ardından, Muğla’nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen darbecilerden 7’si yakalandı.

Yakalanan darbeciler arasında, Çiğli Ana Jet Üssü’nün imamı “paşa” lakaplı Hava Astsubay Başçavuş Zekeriya Kuzu da bulunuyor.

Marmaris’in Çetibeli bölgesinde, bir kamyonun kasasına binmeye çalışan asker kıyafetli 7 kişi tespit edildi.

İhbar üzerine bölgeye jandarmanın yanı sıra, özel harekat polisleri ve askerler gönderildi.

Düzenlenen operasyonda, Binbaşı Taner Berber, astsubaylar İlyas Yaşar ile Gökhan Güçlü yakalandı.

15 Temmuz 2016 Fetö PDY Darbe girişiminin ardından kaçak vatan hainleri teker teker yakalanmakta. Bunların İçerisinde suikast timi diye adlandırılan hainler lağam çukurunda yakalanmış olup adalete teslim edildiler. Geçtiğimiz günlerde Vali Necati Şentürk Cacabey Demokrasi Meydanında bir konuşma gerçekleştirerek adeta yaşadıklarını tahmin etmişti. İşte Vali Necat Şentürk’ün o konuşması:

“ŞİMDİ CEZAEVİNDE, LAĞIMLARDA YATIYOR”

Kırşehir’de de teröre ve darbe girişimine geçit verilmediğine vurgu yapan Vali Şentürk, “Kardeşliğe halel getirmedik. Darbecilere zerre kadar prim vermedik. Güya burayı teslim almaya gelen adam… Allah onu kanalizasyonlarda süründürsün. Şimdi Kırşehir cezaevinde yatıyor. Gelecekmiş, teslim alacakmış, oturacakmış… Bre tarla faresi, lağım faresi… Senin yedi ceddinden korkmaz bu millet. Yedi sülalen gelsin, başındaki de beraber gelsin, üst akıllar da gelsin. Senden kim korkar tarla faresi? Şimdi cezaevinde, lağımlarda yatıyor.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN