Önalan’dan Ziyaret

17 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
398 defa okundu.

img_4740Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Kenan Önalan Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Kenan Önalan “Gözsüzde görebilirim” projesi kapsamında Kırşehir Kültür Müdürlüğü konferans salonunda bir sunum gerçekleştirdi.
Yoğun katılımın olduğu programda Önalan; proje kapsamında engelli bireylerin toplum içerisinde daha dinamik, daha üretken ve daha katılımcı olmaları yönünde açıklamalarda bulundu.
Önalan; Program sonrası Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi yerinde incelemesinin ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne gelerek Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’nın makamını ziyaret etti.
Önalan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden  Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara; “ Engelli bireylere yönelik devletimiz adına yapılabilecek her türlü hizmetin yerine getirildiği ve bundan sonraki süreçte bu alanda hizmet alanın yaşam ile daha barışık noktaya getirilmesi yönünde çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN