Ömer Halisdemir’in Kabrine Ziyaret

25 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
230 defa okundu.

KIRŞEHİRLİ LİSELİ ÖĞRENCİLER ÖMER HALİSDEMİR'İN KABRİNİ ZİYARET ETTİ. (MÜCAHİT BİLGİ/NİĞDE-İHA)

Kırşehirli Liseliler Ömer Halisdemir’in Kabrine Ziyarete Gitti

Kırşehir Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi öğrenciler, darbeci General Semih Terzi’yi vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in mezarını ziyaret etti.
Niğde’nin Çukurkuyu kasabasına gelen Kırşehir Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi öğrencileri Kahraman Şehit Ömer Halisdemir’in kabrine gelerek dualar okudu.
Ziyaretle ilgili açıklama yapan Kırşehir Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hasan Koç, kahraman şehidin kabrine gelerek memnuniyetlerini dile getirdi.
Müdür Koç, ‘‘39 öğrencimizle Kahramanımızın kabrini ziyarete geldik. Kahramanımızın kabrine gelerek ailesiyle tanıştık çok memnun olduk. 15 Temmuzda bir darbe girişimi yaşandı. Bu darbe girişimde Ömer Halisdemir çok büyük bir cesaret göstererek bu darbeye dur deme cesaretini gösterdi. Bu hareketi ülkemizin dönüm noktası oldu. Bu nedenle öğrencilerimize bu bilinci yerleştirmek ve gerçeği görmesini sağlamak için yapmış bulunmaktayız.’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On