Ömer Faruk Akyol’un Kırıkkale’ ye Tayini Çıktı

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1354 defa okundu.

imagesGazetemiz 40 Arena’nın ulaştığı bilgilere göre Kırşehir İŞKUR müdürü Ömer Faruk Akyol Kırıkkale’ye atanarak görevine başladı. Kırşehir İl müdürlüğüne henüz atama yapılmazken müdür yardımcısının göreve devam ettiği bildirildi. İŞKUR Şube Müdürlüğü’nden Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne atanan Akyol’un 27 Aralık 2011 tarihinden bu tarafa Kırşehir İl Müdürü olarak görev yapıyordu.
Ömer Faruk Akyol Kırşehir’de İŞKUR adına bir çok yeniliği getirerek İş verenlere çok yardımcı olan bir hemşerimizdi. İstihdam ve teşvikleri Kırşehir adına çok iyi kullanan Akyol İşsiz istihdamına da büyük önem vermekteydi.
ÖMER FARUK AKYOL KİMDİR?
1966 yılında Çiçekdağı ilçesinde doğan Akyol, lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İktisat ve İlahiyat Fakültelerini bitirdi.
Uzun yıllar öğretmenlik ve idareciliğin yanı sıra yeminli tercümanlık da yapan Ömer Faruk Akyol, 2004-2006 yılları arasında da Kırşehir Belediye Başkan Yardımcılığı yaptı.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanlığı ve İŞKUR Kırıkkale Şube Müdürlüğü görevlerinde de bulunan Akyol, Kırşehir’de İŞKUR Şube Müdürlüğü görevinde iken Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Akyol’a ’40 Arena Gazetesi ’ olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN