Ölümü göze alıyorlar!

13 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
465 defa okundu.
Ölümü göze alıyorlar!

Kayseri-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Aşıkpaşa Üst Geçidi’nin vatandaşlar tarafından kullanılmadığı ve ölümlere davetiye çıkarıldığı öne sürüldü.

Ölümü göze alıyorlar!Kayseri-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Aşıkpaşa Üst Geçidi’nin vatandaşlar tarafından kullanılmadığı ve ölümlere davetiye çıkarıldığı öne sürüldü.

Kırşehir Belediyesi tarafından Kayseri-Ankara Karayolu’nun şehir içerisinde geçen bölümüne Kındam Mevkii, Aşıkpaşa Türbesi ve Yeni Otogar Kavşağı’nda olmak üzere üç adet üst geçit yapıldı.

Üst geçitleri kullanmayarak ana yolda karşıdan karşıya geçmeye çalışan vatandaşlar ölüme meydan okurken, yapılan uyarılara ve daha önce meydana gelen kazalara aldırmadan can güvenliği sorununu gündeme getiriyor.

Aşıkpaşa Türbesi önünde bulunan üst geçidi kullanmayan vatandaşları uyaran yetkililer şöyle konuştular: “Ankara-Kayseri Karayolu, Aşıkpaşa Mahallesi ile Kervansaray Mahallesi’ni birbirinden ayırıyor. 20-25 metrelik mesafe için üst geçici kullanmayan vatandaşımız karşıdan karşıya geçmektedir. Burada daha önce çok sayıda ölümlü kaza meydana geldi. Vatandaş şikâyet etti, muhtarlar dert yandı, Kırşehir Belediyesi de üst geçit yaptırdı. Vatandaş, üst geçitleri kullanmıyor. Madem kullanılmayacaktı, bu geçit buraya niye yapıldı?” dediler.

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN