OLMAZ BÖYLE ŞEY!

19 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
574 defa okundu.
OLMAZ BÖYLE ŞEY!

Kırşehir Yenice Mahallesi Merkez İmam Hatip Ortaokulu Karşısında Bulunan, Kapağı Olmadığı İçin Poşet İle Çevrilen ve Tehlike Saçan Elektrik Panosu’nu Gören Yok;

OLMAZ BÖYLE ŞEY!

Kırşehir Merkez İmam Hatip Lisesi karşısında bir apartmanın önünde bulunan Elektrik panosu tehlikeye davetiye çıkarıyor.

Bu poşetle sarılı panonun, ortaokul karşısında bulunması çok daha vahim bir durum sergiliyor.

Elektrik panosunun kapağı olmadığı için poşetler ile çevrelenmesi ortaya çıkabilecek tehlikenin önüne geçmesine engel olmaya yetmiyor. Mahalle sakinleri ve okuldan çıkıp kaldırımda ilerleyen yaşı küçük çocukların bilinçsizce panoya dokunabileceğini ve istenmeyen sonuçların ortaya çıkabileceğini söylerken tüm uyarılarına rağmen gelip ilgilenenlerin olmayışından şikâyetçiler.

ÇOCUKLAR GELİP GEÇİYOR 

Kapağının olmaması nedeniyle poşetle çevrelenen, Elektrik direğine bağlı olan panonun özellikle Merkez İmam Hatip Ortaokulu karşısında kaldırım kenarında olmasın çocukların can güvenliğini tehlikeye düşürdüğüne, “yağmur olduğunda, şase yapabileceği ve ölüm tehlikesine kadar yol açabileceği” ne dikkati çekiyorlar.

“ÇOCUKLAR BÜYÜK TEHDİT ALTINDA”

Vatandaşlar, “Bu panonun kapağı olmadığı için poşet ile çevrelemişler. Ama kablosu falan yerde açık duruyor. Çocuklar erişmek istese çok rahat uzanabilirler. Çünkü burası okul bölgesi ve sürekli bu yoldan çocuklar gelip geçiyor. Kapağı olmadığı için çocuklar bununla oynamak için dokunabilirler. Bir olay yaşanmadan gerekli düzenleme yapılsın. Poşet ile sarmak yaşanabilecek tehlikenin boyutunu azaltmaya yetmiyor. O nedenle çocuklarımız büyük tehdit altında biran önce burası yapılmalı” diyerek yetkililere tepki gösterdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On