ÖLDÜRÜLÜYORUZ

29 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
348 defa okundu.
ÖLDÜRÜLÜYORUZ

 

ffggg      Hayat değişti. İnsanlar birbirini acımadan katlediyor. Allahın verdiği canı Allahtan önce alıyor bilinçsizler.  Kızlar, çocuklar, anneler, babalar öldürülüyor sonra sinir krizi geçirdim diyor. Sıkıntılarını insanları öldürerek atlatmayı planlıyorlar sanırım. Hayat zor, acımasız ve adil değil. Bilmiyorum bahsedeceğim haberi kaç kişi gördü görenlerden de kaç kişi umurunda oldu. Bir servis şoförü ile evli bir bayanın ilişkisi olup da çocuğumu ortadan kaldır emrini vermesi ne kadar aşağılık bir durumdur aslında.  Buna anne demeye dilimin gitmediği gibi elimde yazmak istemiyor ama böylelerine maalesef anne diyorlar. Sevdiğin adamdan ya da sevmediğin bir adam dan da olsa o çocuk canından bir parçaydı. 9 ay boyunca içinde sana sığınarak senden hayat bularak sana tutunan bir bebek. Emek verip 10-11 yaşına kadar büyüttüğün bir çocuk masum bir insan kirlenmiş duygularını kaybetmiş insan dışı mahlukattan dolayı öldürülüyor. Ne kadar acı.

Bir yasak aşk sayesinde çocuğundan vazgeçmek nedir? Hangi kitapta yazıyor. Aşk mı önemli canından bir parça olan canın olan çocuğun mu? İnsan sevse bile çocuğundan vazgeçmemeli. Artık büyük insanların öldürülmesi o kadar acıtmıyor canımızı. Çocuklara ve hayvanlara yapılan işkenceler benim içimi yakıyor. Suçsuz masum varlıkların canını yakıp işkence edenler idam edilmeli ama idamdan önce ne yaşattıysa 10 katını yaşamalı.  Kızlar öldürüldü suçladınız. Bu çocuğu suçlayamazsınız suçlayan da zaten insan değil.

Bir düşünün ya suçsuz yere kaç can hayata veda etti katledildi. Değdi mi? Değmedi ama dünyayı biraz daha raydan çıkardılar. Düşüncesizlikler, saçmalıklar masum insanların canını yakmaya devam etti ve ediyor. İnsanlardan nefret etmekte haklı olduğumu bir kere daha anladım zaten dünyada insan kalmadı. Hep can yakma peşinde koşan, kimin hayatını mahvetsem düşüncesiyle davranan mahlukatlar var artık. Keşke özel bir güç olsa da bu pislikler hayattan kaldırılsa. Can taşımak ne kadar değersizleşti.

Hatırlıyor musunuz bilmem ama bir vatandaş arkadaşının kulağını onun bağırması zevk verdiği için kesmişti. Ne kadar da güzel. Ben yazmaktan bıktım sesimi duyurmaya çalışmaktan bıktım ama bu pislikler mide bulandırıcı şeyler yapmaktan bıkmadı. Acı çektirmek nasıl zevk verir bir insana. Yazık masum bebeklere, masum insanlara ve çocuklara yazık.

Bir büyüğümün sözü var çok haklı kimisi çocuk hasretiyle yanar tutuşur çocuğu olmaz kimisinin de çocuk umurunda olmaz çocuğu olur diye. Bakamayacaksan iyi bir insan olarak yetiştiremeyeceksen yapma çocuk ki onun hayatı kararmasın.

Öldürülüyoruz, hiç suçumuz yokken, dolmuşa bindik diye öldürülüyoruz,  dışarıda gezdik diye öldürülüyoruz, kalabalıktayız diye öldürülüyoruz, tenhadan gitsek öldürülüyoruz, kıskanılıyoruz diye öldürülüyoruz, yasak aşkı yakaladık diye öldürülüyoruz ve kimse dur demiyor. Hiçbir Allah’ın kulu durun artık diyerek engel olmuyor.  Öldürülmezsek de işkence çekiyoruz, hayatımızı karartıyorlar, kirli elleriyle, kirli düşünceleriyle.

Bu ülkede adalet yok bunu fırsat bilenler tüm zalimlikleri yapıyorlar. Yazık insan hayatını mahvetmelerine izin verilemesi çok yazık.  Hayat böyle devam ederse herkes kirlenecek.  Biri buna dur desin artık yeter sesimiz duyulsun. Ölümler dursun. Masumlar kurtulsun.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On