Okullarda İnceleme Yapıldı

7 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
270 defa okundu.

 

Vali Necati Şentürk, Sırrı Kardeş İlk ve Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu Ve Aşıkpaşa İmam Hatip Ortaokulu’nda İncelemelerde Bulundu.

İlk olarak Sırrı Kardeş İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Okul Müdürü Ayhan Altan’dan okul hakkında bilgiler aldı.

Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Necati Şentürk’e ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz de eşlik etti.

Ardından Cumhuriyet Ortaokulu’na geçen Vali Necati Şentürk, Okul Müdürü Selim Erbaş’tan okul hakkında bilgiler aldı ve öğrencilerin durumunu öğrendi.

Cumhuriyet Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerle Öğretmenler Odasında bir toplantı yapan Valimiz Sayın Necati Şentürk, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere çeşitli sorular soran Vali Necati Şentürk doğru cevabı veren öğrencileri ödüllendirdi.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, eğitimde marka kent olan Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da artırmak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Öğrencilerin eğitimlerini önemsediklerini vurgulayan Vali Necati Şentürk, “Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. İlerde bizlerin yerini sizler alacak ve ülkeye sizler yön vereceksiniz. Gelişen teknolojiye de ayak uydurarak donanımlı bir şekilde kendinizi geleceğe hazırlayacaksınız. Bunda öğretmenlerinizin ve ailelerinizin de rolü büyük. Sadece derslerde veya sınavlarda başarılı olmak için değil, hayatın her alanında iyi noktalara gelmek için derslerinize iyi çalışarak kendinizi geliştirmelisiniz. İnanıyorum ki ülkemizi bulunduğu yerden daha iyi yerlere taşıyacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Programına Aşıkpaşa İmam Hatip Ortaokulunda devam eden ve Okul Müdürü Hüseyin Bulur’dan bilgiler alan Vali Necati Şentürk, sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya geldi.

Öğretmenlerle de bir süre sohbet eden Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, okul binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN