Okul Müdürleri Bir Arada

19 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.
Okul Müdürleri Bir Arada

Kırşehir’deki Okul Müdürleri İftarda Buluştu

Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, okul müdürleri ile iftarda bir araya geldi.

Kırşehir Merkez Öğretmenevinde düzenlenen iftar sonrasında konuşan Müdürü Şevket Karadeniz, Ramazan ayının manevi havası içerisinde bir arada bulundukları okul müdürlerinin, Kırşehir eğitiminin gelişmesinde büyük rolleri olduğunu söyledi.

Kırşehir’in bütün eğitim ordusu ile birlikte hareket ederek eğitimde marka kent olan Kırşehir’i daha üst seviyeye çıkartarak, bu başarıyı kalıcı hale getirmeyi planladıklarını belirten Milli Eğitim Müdürü Karadeniz “Söz konusu Kırşehir’imizin ve Ülkemizin eğitimi ise elimizden gelen bütün gayreti göstererek çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi hususunda büyük bir özveri ile yılmadan usanmadan çalışmamız gerekmektedir. Tüm eğitim paydaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Kırşehir için çalışmaktadır. Kırşehir eğitiminin menfaatleri söz konusu olduğu zaman büyük bir fedakarlıkla çalışan ve başarımızda emeği geçen bütün paydaşlarımıza eğitime yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Allah, bu millet hizmet edenlere güç kuvvet versin. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.” şeklinde konuştu.

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in yanı sıra Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ve okul müdürlerinin de katıldığı iftar programı, yapılan dua ile sona erdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On