OĞUZ KAYMAZ GÖREVİNE BAŞLADI

31 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
819 defa okundu.
OĞUZ KAYMAZ GÖREVİNE BAŞLADI

IMG_20150828_115741-copy

Mersin YURTKUR Müdürlüğü’ne Kırşehirli Oğuz Kaymaz atandı.

 

Mersin YURTKUR Müdürlüğü’ne atanan Kırşehirli Oğuz Kaymaz, Mersin’de görevine başladı.

Mersin-Kırşehir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Azgın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırşehirli Oğuz Kaymaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
“Kırşehirli bir hemşehrimizin daha Mersin il yönetiminde önemli bir yere gelmesinden dolayı mutluyuz” diyerek sözlerine başlayan Mersin-Kırşehir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Azgın, “Bir hemşehrimizin daha Mersin il yönetiminde önemli yerlere gelmesi biz dernek yöneticileri ve Mersin’de yaşayan tüm Kırşehirli hemşehrilerimiz için büyük bir gurur kaynağı olmuştur. Daha önce Mersin’in, güzide Anadolu liselerinden birinde okul müdürlüğü yapan, başarılı çalışmaları, hemşehri canlılığı ile tanınan ve Derneğimizin tüm etkinliklerinde yanı başımızda olan hemşehrimiz Oğuz Kaymaz’ın Mersin YURTKUR İl Müdürlüğü’ne getirilmesi bizleri çok mutlu etmiştir” ödeyişine yer verdi.
Ziyarette Mersin-Kırşehir Kültür ve Dayanışma Derneği adına Başkan Cihan Azgın tarafından Oğuz Kaymaz’a Ahi Evran-ı Veli Hazretlerine ait ‘Hak ile sabır dileyip bize gelen bizdendir, Akıl ve ahlak ile çalışıp bizi geçen bizdendir’ sözünün yer aldığı tablo takdim edildi.

Kırşehirli hemşehrilerinin Türkiye’nin birçok yerinde önemli makam ve mevkilerde görevlendirilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Mersin-Kırşehir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Azgın, “Kırşehirliler olarak Mersin’de her yerdeyiz. İl yönetimindeyiz. Bürokrasideyiz. Ticaretteyiz. Sanayideyiz. Siyasetteyiz. Ama bir araya geldiğimizde siyaset yapmayız. Önceliğimiz Kırşehir kültür ve değerlerini Mersin’de yaşamak, yaşatmak ve tanıtmaktır. Her yerdeyiz. Hayırlı olsun sevgili hemşerim Oğuz Kaymaz. Sizler bizim gururumuzsunuz. Sizlerle daha da güçlüyüz” ifadeleriyle sözlerine son noktayı koydu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN