Öğretmen ve Öğrenciler Dualarla Uğurlandı 

17 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
336 defa okundu.
Öğretmen ve Öğrenciler Dualarla Uğurlandı 

DSC_1793

Umreye Giden Öğrencilerin Aileleri ve Vatandaşların Katıldığı Uğurlama Töreni İle Kutsal Topraklara Uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu ile 2017 Yılı Öğretmen ve Öğrenci umre grubu dün Cacabey Camii önünde düzenlenen törenle kutsal topraklara uğurlandı.

Kırşehir Valiliği  tarafından Kutlu Doğum Haftasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren ve umre ödülü kazanan öğrenciler ile Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk evleri koordinasyon merkezi ile Çocuk Destek merkezinde kalan öğrencilerinde katıldığı 13 öğrenci ile 4 öğretmen ve umreciler olmak üzere toplam 24 kişilik umreci grubu Vali Necati Şentürk, Kırşehir İl Müftüsü Osman Arslan, daire müdürleri, Kırşehir İl Müftülüğü personeli, umreye giden öğrencilerin aileleri ve vatandaşların katıldığı uğurlama töreni ile kutsal topraklara uğurlandı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program daha sonra Vali Necati Şentürk’ün konuşmasıyla devam etti. Ardından Kırşehir İl Müftüsü Osman Arslan tarafından yapılan dua, salat’ü selam, tekbir ile devam etti. Umreye giden öğrenci ve öğretmenler daha sonra kutsal topraklara uğurlandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On