Öğretmen Evi Tüm Halka Hizmet Vermeye Devam Ediyor

22 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
333 defa okundu.
Öğretmen Evi Tüm Halka Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Kırşehir İl Milli Eğitim bünyesinde hizmet veren Kırşehir Öğretmen evi öğretmenden emeklisine, gencinden yaşlısına, çalışandan çalışanından öğrencisine, memurundan işçisine birçok kişiye hizmet vermeye devam ediyor.  Kırşehir Öğretmen evi öğrenim gören öğrencilere ve personellerine yemekli hizmet vermeye devam ediyor. Tüm halkımızın burada tüm ihtiyaçlarını gidermeye yönelik hizmet vermeye devam ettiklerini söyleyen Kırşehir Öğretmen Evi Müdürü Mustafa Aslan konuşmasına şu şekilde devam etti;  “Öğretmen evleri öğretmen lokalleri ile Eğitim merkezi ve sosyal tesislerin kuruluş amacı başta öğretmenlerimiz, Bakanlık merkez – taşra teşkilatı personeli, emekli personelin eş, çouk ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerinin birbirleriyle kaynaşmalarını, dayanışma içerisinde olmalarını, sosyal ve moral ihtiyaçlarının giderilmesini, mesleki kültürel gelişmelerini, aileleri ve çevreleri ile sürekli ilişkiler içerisinde bulunmalarını sağlamak, piyasanın yüksek fiyatlarından üyelerimizi korumak, aynı meslek mensubu olan bu personelin sorunlarını dile getirip, çözüm önerileri sunmak, kültürel etkinlikler için mekan hazırlamak, bilgisayar ve günümüz teknolojisinden üyelerin yararlanması için gerekli ortamı sağlayarak hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarını gidermektir” şeklinde konuştu.

Yaz mevsiminin gelmesiyle düğün ve diğer sosyal etkinlikler artacağından halkımızın şimdiden ileri tarihli planladıkları etkinlikler için rezervasyon yapmaları gerekiyor diyen Aslan; “Öğretmenevleri tüm halkımıza açık bir kurumdur. Kurumların, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşların düğün, nişan kına, söz, sünnet, yemekli toplantı, iş toplantıları vb. faaliyetlerini kurumumuzun salonlarında rahatlıkla yapabilirler. Kendileri ve misafirleri otelimizde konaklayabilirler. Bu gibi etkinlikler için önceden rezervasyon yapılması gereklidir. Yaz mevsiminin gelmesiyle düğün ve diğer sosyal etkinlikler artacağından halkımızın şimdiden ileri tarihli planladıkları etkinlikler için rezervasyon yapmaları kendileri için iyi olacaktır. Yaz mevsimi süresince hafta sonu gün sayısı bellidir. Hafta sonları günlerin rezervasyonu dolmak üzeredir. Şuan hafta içi günlerin rezervasyonu boştur” ifadelerini kullandı.

HABER ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On