Öğretim Üyesi Gürcistan’da Uluslararası Sempozyuma Katıldı

25 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
200 defa okundu.

gc1Doç. Dr. A. Serap Tunçer Gürcistan’da Uluslararası Sempozyuma Katıldı

Ahi Evran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. A. Serap Tunçer, Gürcistan Grigol Robakıdze Üniversitesi ve Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı’na bağlı “Ajarian Autonomouse Republic Georgian Association of Medical Tourism” Birliği tarafından organize edilen First South Caucasian Conference’a katıldı.

Gerçekleştirilen ve “Medical Health” konusunun ele alındığı konferansta, ağırlıklı olarak bölgenin “Termal Tourism” kapasitesi değerlendirildi. Öğretim üyesi Tunçer de “The Importance of Urban Health Care in a Globalızed World” başlıklı bildirisinde, Kırşehir ve jeotermal enerji potansiyeli konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On