8 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1965 defa okundu.

ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ VE ÖĞRENCİLER KÖK HÜCRE BAĞIŞI İÇİN SEFERBER OLDULAR

Kırşehir’de kemik iliği nakli bekleyen iki çocuk için başlatılan kampanyaya, Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz, onlarca öğrencisi ile birlikte gelerek kök hücre ve kan bağışında bulunarak destek oldu. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen, “Kök Hücre Bilgilendirme Semineri ve Kan Bağışı Kampanyası”na öğrencileri ile destek olan Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz, toplum olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirerek tüm herkese örnek oldu.

ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ VE ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAM DOLU BAĞIŞ

Toplum tarafından duyarlılık bekleyen bu tür kampanyalara karşı hiçbir zaman geri durmayan ve her zaman ÖN SAFALARDA olan Öğretim görevlisi ESRA YILMAZ, HALİME KARAHAN, ESİN ECE ÖZDEMİR ve Öğrencileri farkındalık yaratmaya devam ediyor. Final sınavına gören öğrencilerini bekleyen Öğretim Görevlileri sınav bitimiyle birlikte tüm öğrencilerini de getirerek saatlerce kök hücre bağışı için sıra bekledi.

KÖK HÜCRE BAĞIŞI İÇİN SEFERBER OLDULAR

Radyo ve Televizyon Programcılığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, Çağrı Merkezi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asidtanlığı ve BESYO öğrencilerini bir araya getirerek İlik nakli bekleyen çocuklar için seferber olan Öğretim görevlisi Esra Yılmaz, “Öğrencilerimiz ile birlikte bütün İlik nakli bekleyen çocuklarımız için üzerimize düşen görevi yerine getirdik” dedi.

SAATLERCE BAĞIŞ İÇİN SIRA BEKLEDİLER

Farkındalık oluşturmak için büyük bir kalabalık ile gelen Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz, “İlik Nakli bekleyen onlarca hatta yüzlerce hastalarımız var. Toplum olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek için kampanyaya destek olmak istedik. Öğrencilerimizin sınav haftası olduğu için her birini bir araya getirmekte zorlansakta, öğrencilerimizin kampanyaya vermiş olduğu desteği görünce duygulandık. Biz Öğretim Görevlileri ve öğrencilerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Bu tür kampanyalara da her zaman destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com