ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

15 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.
ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kaman Kaymakamı Murat Girgin; Gençlik Merkezince Uygulanan “Kitap Okuma Halkaları” Projesi Kapsamında Gençlik Merkezi’nde

ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Gençlik Merkezlerince uygulanan ve gençlerin kitap okumasına destek verilmesi amaçlan proje Kaman ilçesinde başlatıldı.

Kaman Gençlik Merkezi’ndeki etkinliğe katılan Kaymakam Girgin,  gençlere “‘Gün Olur Asra Bedel” adlı kitabın değerlendirmesini yaptı.

Kitap değerlendirmelerinin gençlere katkılarını anlatan Girgin, şöyle konuştu:”Kitap değerlendirmeleri ile gençler muhakeme, düşünme ve topluluk önünde kendini ifade edebilme yeteneklerini geliştiriyorlar. Topluma faydalı kitapları gençlerimizle her zaman buluşturmaya gayret etmeliyiz. Her kitaba her an ulaşma imkânımız maalesef olmayabiliyor. Gençlik Merkezleri sayesinde ise birçok kitaba ücretsiz bir şekilde ulaşma imkânı sağlanıyor. Bu tür projelerle de okunan kitapların değerlendirmesini yaparak gençlerimiz daha iyi analiz etme becerisine erişebilirler.

Girgin, kitap okumanın önemine işaret ederek, “Kitap okuma halkalarına katılan gençlerimizi tebrik ediyorum. Bu güzel projenin hazırlanmasında emeği ve katkısı olanlara teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaman Gençlik Merkezi gençlik lideri Rıza Ekici de bu anlamlı etkinliğe ev sahipliği yaptığı için Kaman Kaymakamı Murat Girgin’e teşekkür ederek kitap seti hediye etti.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On