ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON VE BİLGİ BECERİLERİNİ ARTTIRMAK AMAÇLI ETKİNLİK DÜZENLENECEK 

2 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
137 defa okundu.
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON VE BİLGİ BECERİLERİNİ ARTTIRMAK AMAÇLI ETKİNLİK DÜZENLENECEK 

ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON VE BİLGİ BECERİLERİNİ ARTTIRMAK AMAÇLI ETKİNLİK DÜZENLENECEK 

05 Ekim 2019 Cumartesi günü Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu’nun organizasyonu ile yapılacak olan eğitim programı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

2019/2020 Eğitim ve Öğretim yılı öğrencilere yönelik motivasyon ve bilgi becerilerini arttırmak amaçlı düzenlenecek olan etkinlik dolu dolu geçecek.

5 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00 – 15.00 saatleri arasında Saray Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan etkinlikte  sanatçılarda yer alacak.

Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Bizler 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında ilk ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik onların motivasyon ve bilgi becerilerini arttırmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Etkinliğimiz tamamen ücretsiz olup tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz.”

İlk ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik yapılacak program şu şekilde:

*İllüzyon gösterileri

*Köpük Show

*Maskotlar ve Palyaçolar

*Pamuk Şeker ve ikramların yanı sıra

Sanatçılardan ise

*Kırşehirli Şahin Çakır

*Emrah Tezcan

*Çubuklu Yaşar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On