ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

19 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
308 defa okundu.
ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

TSO’nun ; “Renkleri Konuşturuyoruz’’ Adlı Ödüllü Resim Yarışmasında;

ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İlköğretim çağındaki öğrencilerde çevre ve doğa bilincinin geliştirilmesi amacıyla geleneksel olarak düzenlenen ‘’Renkleri Konuşturuyoruz’’ adlı ödüllü resim yarışmasında ödül almaya hak kazanan öğrencilere ödülleri törenle takdim edildi.

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilköğretim çağındaki öğrencilerde çevre ve doğa bilincinin geliştirilmesi amacıyla düzenlediğimiz ödüllü resim yarışmasında 1.,2. ve 3. olan öğrencilerimize ve Jüri Özel Ödülüne layık görülen iki öğrenciye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

Resim Yarışmasına katılan öğrencilerin resimlerinin jüri tarafından değerlendirilmesi sonucunda;

Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu’ndan Elifnaz Bıldırcın birinci, Zeynep Kumral ikinci, Muteber Karacabey üçüncü olurken yine Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu’ndan Ceylin Rabia Arpa ve Zeynep Emre Jüri Özel Ödülü’ne layık görülerek altın ile ödüllendirildiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Çam, Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık, Genel Sekreteri Pınar Demir ve Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu Müdürü Naci Sargın tarafından öğrencilere ödüllerinin takdim edilmesinin ardından ödül töreni sona erdi.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On