Öğrencilere “Manevi Rehberlik” Yapılacak

21 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
455 defa okundu.
Öğrencilere “Manevi Rehberlik” Yapılacak

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Da Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtlarında Gençlere Manevi Rehberlik Yapılacak

DİYANET işleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde yürütülen çalışmalar doğrultusunda 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında gençlere manevi rehberlik yapılacak. Manevi rehberlik hizmeti için Kırşehir İl Müftülüğü personelinden görevlendirmeler yapılacağı bildirilirken, görev almak isteyen personelin yarın mesai bitimine kadar müracaatta bulunması gerekiyor. Yapılan müracaatlar doğrultusunda oluşan talepler de liste halinde

Diyanet işleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde yürütülen çalışmalar doğrultusunda 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında gençlere manevi rehberlik yapılacak. Manevi rehberlik hizmeti için Kırşehir İl Müftülüğü personelinden görevlendirmeler yapılacağı bildirilirken, görev almak isteyen personelin yarın mesai bitimine kadar müracaatta bulunması gerekiyor. Yapılan müracaatlar doğrultusunda oluşan talepler de liste halinde 25 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar genelik@diyanet.gov.tr adresine bildirilecek.Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında görevlendirmeler yapılacak.
Personel görevlendirmesinde belirlenen kriterler ise şöyle:
* Görevlendirmeler herhangi bir unvan sınırlaması olmaksızın beşeri münasebetleri ve sosyal ilişkileri güçlü, gençlerle iletişimi iyi, dini danışmanlık/rehberlik yapacak düzeyde birikim ve donanımda ayrıca alana yönelik özel eğitim ve çalışması olan personel arasından yapılacaktır.
* Görev almak isteyen personelin yükseköğrenim düzeyinde eğitim görmüş olması esas olmakla birlikte lisansüstü eğitimi haiz ya da alana özgü özel çalışması olanlar öncelikle tercih edilecektir.
* İlgili personel halen görev yaptığı il sınırları içerisinde durumuna uygun KYK yurdunda görevlendirilecektir.
* Görevlendirmeler altı aylık periyotlar şeklinde yapılacak ve ilgili personelin verimliliğine göre süreklilik arz edecektir.
* Görevlendirme süreleri içerisinde görevden ayrılma istekleri dikkate alınmayacak ancak ilgili periyot bittikten sonra talepler değerlendirilecektir.
* Manevi rehberlik görevlisi, cuma günleri müftülük bünyesinde görev yapacak; görev yaptığı yurtta mescit/cami varsa ve aynı gün için burada da ihtiyaç olursa Cuma günü de aynı yurtta görevine devam edecektir.
* Görevlendirilen personelin asli görev yerine vekil/fahri görevlendirme yapılabilecektir.
* Halen görevlendirmesi devam eden personel yeni bir müracaatta bulunmayacaktır.
* Görev almak isteyen personel 22 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçe ile bağlı bulunduğu Müftülüğe müracaat edecek, yapılan tüm talepler İl Müftülüğü aracılığı ile Başkanlığımıza iletilecek; görevlendirmeler Başkanlığımız ile Müftülüklerimiz koordinesinde gerçekleştirilecektir.
Haber Merkezi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On