Öğrencilere “gazilik” konferansları

30 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
813 defa okundu.
Öğrencilere “gazilik” konferansları

Öğrencilere “gazilik” konferansları

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ile muharip ve malul gazi derneklerince okullarda öğrencilere “gazilik” konferansları düzenlendiği bildirildi.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, iki farklı gazi derneği üyeleriyle askeri personelin, kent merkezi ve ilçelerdeki orta okullara gaziliği anlatığı belirtildi.

Tarihin canlı tanıkları ve geleceğin teminatı gençlerin bir araya getirildiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“İl Jandarma Komutanlığı personeli ile Muharip ve Malul Gazi Dernekleri üyelerinin katılımıyla geleceğimizin teminatı kıymetli gençlerimiz ile tarihimizin canlı tanıkları saygıdeğer gazilerimiz bir araya getirildi. İl merkezi ve ilçelerde toplam 10 ortaokulda bin 700 öğrenciye gazilik konferansı verildi. Gazilere saygı ve gazilik makamının önemi, askeri mücadeleleri ile yaşadıklarını anlattılar. Konferanslarda kültürel devamlılık ve geçmişle olan duygusal bağın güçlenmesi, tarihsel geçmişle geleceğimiz arasında köprü kurulması amaçlanmıştır.”

Açıklamada, konferanslarda öğrencilerin tarihin canlı tanıklarından önemli olayları öğrenirken, sorular ile çok sayıda konuda bilgi sahibi oldukları da aktarıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On