Öğrenciler Öğretmenler Günü Programı Düzenledi

23 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
223 defa okundu.
Öğrenciler Öğretmenler Günü Programı Düzenledi

k_23094533_img_9100Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Öğretmenler Günü Programı Düzenledi

Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günün Münasebetiyle okullarında bir program düzenledi.

Öğrenciler tarafından düzenlenen programa Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, Okul İdaresi, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Hakan Vahapoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı program, Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin konuşmalarıyla devam etti. Yapılan konuşmalarının ardından öğrenciler tarafından hazırlanan, günün anlam ve önemini içeren konuşmalar, şiirler, slayt gösterileri ve “En Büyük İnsan Öğretmen” adlı skeç gösterisi gerçekleşti.

Gösterilerden sonra Okul Müdürü Hakan Vahaboğlu tarafından Başkan Bahçeci ve Kırşehir Müdürü Şevket Karadeniz’e hediyeler verildi.

Programda son olarak, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi müzik öğretmeni Hasan Albayrak tarafından katılımcılara müzik dinletisi sunuldu ve program sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN