Öğrenciler Ödüllendirildi

13 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
243 defa okundu.

thumbnail_teog (1)

Vali Necati Şentürk TEOG Snavında Soruların Tamamını Doğru Yapan Öğrencileri Altın İle Ödüllendirildi

Vali Necati Şentürk, 2016-2017 TEOG 1. Dönem’de soruların tamamını doğru yapan 10 öğrenciyi ödüllendirdi.

Öğrencileri makamında kabul eden Vali Necati Şentürk, yaptığı konuşmada, TEOG’da dereceye giren öğrencilerin sadece Kırşehir’i değil bütün ülkeyi gururlandırdıklarını söyledi.

Eğitimde marka olan Kırşehir’de sınavlarda alınan başarıların her sene daha da arttığını belirten Vali Necati Şentürk, “Öğrencilerimiz, TEOG’da bütün soruları doğru cevaplamış ve 700 tam puan almışlardır. Bu gurur sadece Kırşehir’in değil bütün Türkiye’nin gururudur. Bu zor başarı uzun çalışmalar sonucu elde edilmiştir. Öğrencilerimizin hepsini kutluyorum. Tabi bu başarıda emeği geçen öğretmenlerine ve ebeveynlerine de teşekkür ediyorum. Başarı yalnız başına elde edilmez, öğretmenlerin bu başarıda payı büyüktür. Anne-babalar da çocuklarının sınavlarda başarılı olması için gecelerini gündüzlerine katmaktadırlar. Öğrencilerimiz ileride meslek hayatına başladıklarında ülkemizi daha iyi noktalara getirecek işler yapacaklardır. Başarınız her türlü takdirin üzerindedir. İlimizdeki bu başarılar artarak devam edecektir.” dedi.

Ülkemizin içinde bulunduğu olumsuz koşullardan da bahseden ve öğrencilere çeşitli nasihatlarda bulunan Vali Necati Şentürk:

“Ülkemiz, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin refahı için çok sayıda şehit vermektedir. Bu coğrafyada yaşamanın bedeli mutlaka var. Vatan sevgisi bütün sevgilerin üstündedir. Vatan sevgisi imandandır. İmanlı bireyler olarak yetişin, sizi görenler sizin bu başarınızdan ibret alsınlar, başarınızı kendilerine örnek alsınlar. Öylesine ahlaklı, faziletli ve erdemli olun ki özel hayatınızda herkes sizi parmakla göstersin. Gariplere, yetimlere karşı alçakgönüllü olun, hainlere karşı da sert olun. Derslerinizin yanında insanî görevlerinizi de ihmal etmeyin.” şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ve okul müdürlerinin de yer aldığı ödül töreni, Vali Necati Şentürk’ün dereceye giren Cacabey Ortaokulundan Zeynep Nil Çelik, Zeynep İrem Tunç ve Nazlıgül Akkuş’a, Cumhuriyet Ortaokulundan Selenay Güneş, Ayşenur Doğaner ve Boran Kılıç’a, Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulundan Fahrettin Efe İlanbey’e, Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulundan Mehmet Koca’ya, Şöha Hürriyet Ortaokulundan Tuğba Gül’e ve Vali Mithat Saylam Ortaokulundan Rabia Gül Toktaş’a altın takması ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On