ÖĞRENCİLER KIRŞEHİR’İ MOBESE GÖRÜNTÜLERİNDEN İZLEDİ

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
393 defa okundu.
ÖĞRENCİLER KIRŞEHİR’İ MOBESE GÖRÜNTÜLERİNDEN İZLEDİ

mobeseMOBESE Merkezi Defne Kılıçözü Anaokulu’nu Ağırladı

Defne Kılıçözlü Anaokulu Öğrencileri,  Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Merkezi’ni ziyaret etti.
MOBESE Merkezi’ni ziyaret eden 30 öğrenci, buradaki çalışma sistemi hakkında yetkililere sorular yönelttiler.
Daha sonra bilgisayarların başına geçen öğrenciler MOBESE Kontrol Merkezi’ni polislerden devralarak Kırşehir’in cadde ve sokaklarını gösteren değişik kamera görüntülerini izledi.
Ardından Trafik Şube Müdürlüğü’nü gezen çocuklar görev başında olan polis memurlarına başarı dileklerini ilettiler. Son olarak Kırşehir İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ü makamında ziyaret ettiler.
İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, öğrencilerle tek tek dolaştı ve onlarla sohbet etti. Ziyaretin amacını belirten Defne Kılıçözlü Anaokulu Müdiresi Aslı Aslandede,  “Farklı meslek dallarını öğrencilere bu yaşta tanıtmaya çalışıyoruz. Bunlardan bir tanesi de Emniyet Teşkilatı. Polis teşkilatının önemini, toplumun, huzurunu ve güvenini sağlamadaki çabasını daha iyi kavrayabilmeleri için anasınıfı öğrencilerimizle bu ziyareti gerçekleştirdik” ifadelerine yer verdi.
Ziyarette memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül,”Bu ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Sizler bizim geleceğimizsiniz, sizlerin en iyi şekilde yetişmesi lazım. Ziyaretiniz için okul müdürünüze ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum “ ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonrasında öğrenciler Kırşehir İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’e çiçek takdim ettiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On