Öğrenciler Karnelerini Aldı

21 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
100 defa okundu.
Öğrenciler Karnelerini Aldı

Vali İbrahim Akın, Yukarı Homurlu Köyünde İlk ve Ortaokul öğrencilerine karnelerini dağıttı. Bugün başlayan yarıyıl tatili sebebiyle Yukarı Homurlu Köyü’nde sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini dağıtan Vali İbrahim Akın, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Vali İbrahim Akın açıklamalarında, Kırşehir genelinde 207 okulda toplam 42 bin 201 öğrencinin karne aldığını ifade etti.
Vali İbrahim Akın karne dağıtımı sırasında öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulunan Vali İbrahim Akın: “Ülkemiz genelinde geçtiğimiz yıl salgın nedeniyle yüz yüze eğitim verilemedi. Belli sürelerde dersler on-line olarak verildi. 6 Eylül 2021 tarihinde başlayan yeni eğitim-öğretim dönemine ise yüz yüze ve tam zamanlı olarak başlanmıştı. Bugün de yarıyıl karnelerini dağıtmak üzere öğrencilerimizle bir araya geldik.”ifadelerine yer verdi.
“ÖĞRENCİLER BOL BOL KİTAP OKUYUP DİNLENECEK”


Vali İbrahim Akın öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Geleceğin teminatı olan öğrencilere inandıklarını belirten Vali Akın: “Öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim almasını sağlayarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın gayretindeyiz. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize inanıyoruz, onların da kendilerine güvenmelerini istiyoruz. Öğrencilerimiz yarıyıl tatilinde bol bol kitap okuyarak dinlenecekler. Tatili en verimli şekilde geçirip ikinci döneme zinde ve dinlenmiş bir vaziyette başlayacaklar. Bu vesileyle, öğretmenlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, öğrencilerimize de iyi bir tatil diliyorum.” dedi.
Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan’ın da yer aldığı program, Vali İbrahim Akın’ın öğrencilere karnelerini dağıtması ve öğretmenlerle yaptığı görüşme ile sona erdi. (Serhat ERDOĞAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On