Ödenek Talebi İstendi

24 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
271 defa okundu.

thumbnail_savcılı2

Savcılı Plajı Rekreasyon Alanı İçin Ödenek Talebi Konusu Görüşüldü.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Kaman İlçesi Savcılı Köyü sınırları içerisinde yer alan Hirfanlı barajının, sahil şeridinde yer alan turizm tesislerinin yapımı için T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve Yatırım İşletmeler Genel Müdürü Adnan Arslan ile görüştü.
İlgili ödenek sağlanması durumunda bölgedeki tesislerin yeniden yapımı, sosyal tesis, yüzme havuzları ve koruma parkının yapılması amaçlanıyor. Yılda ortalama 60 bin Savcılı Plajı Rekreasyon alanına yapılacak düzenleme ile bölgeye daha çok ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

MUCUR KÖME ALANININ REKREASYON ÇALIŞMALARI

Mamak Belediyesi tarafından projesi hazırlanmakta olan, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Kırşehir İl Özel İdaresi katkılarıyla yapılacak Köme Alanı rekreasyonu için ödenek talebi konusunu T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Yatırım İşletmeler Genel Müdürü Adnan Arslan ile görüşüldü. Her yıl Kültür Şenlikleri’nin düzenlendiği Köme Alanında, gerekli rekreasyon projesi yapılarak hizmete sunulması planlanmakta.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On