Ödediğimiz Paralar Zehir Zıkkım Olsun

26 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
Ödediğimiz Paralar Zehir Zıkkım Olsun

25 Şubat Salı günü saat 14.00 civarında Teknik bir aksaklık sonucu giden internet, 24 saat sonra güçlükle düzeldi. Bölge müdürlüğünü defalarca aramıza rağmen internet aktif hale getirilmedi. Personeller canla başla çalışırken yetkililer ve bölge müdürlüğü bir sitemi devreye sokamaması büyük sorunlara neden oldu.

Yıl olmuş 2020 hala erişim sorunu yaşanıyor. Türkiye’nin birçok şehrinde yaşanan internet mağduriyetinin son örneği ise Kırşehir’den

İnternet erişimi olmazken Telekom ise paralarını almaya devam ediyor. Ne yazık ki müdürler mesai doldurmak için işe geliyor sorunları çözmek için değil.

BTK ise yayınladığı raporda Türk Telekom’un sadece 294 bin 677 kilometre fiber altyapı hattına sahip olduğunu duyurdu. Yaşanan bu gelişmeler çerçevesinde son kullanıcıların büyük çoğunluğunun mağduriyeti devam etti. Ayrıca Türkiye’deki insanların sadece yüzde 10’luk kesiminin fiber internetten faydalanabildiği duyuruldu. Türk Telekom’un açıklamasından kısa bir süre önce de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fiber altyapının gelişmesi için çağrı yapmıştı.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On