Ocak Ayı Yüzleri Güldürdü

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
376 defa okundu.
Ocak Ayı Yüzleri Güldürdü

Türk Kızılay’ı Kırşehir Şubesi’nin Cacabey Meydanı’nda Konuşlandırdığı Kan Bağış Tırında Ocak Ayında 988 Ünite Kan Bağışı Alarak Hedeflerinin Üzerine Çıkıldığı Bildirildi.

Ocak Ayı Yüzleri Güldürdü

Cacabey meydanı Ziraat Bankası Önüne konuşlandırılan ve 4 Şubat tarihine kadar kan bağışlarını toplayan Kan Bağış Tırı, Ocak ayında 988 Ünite kan bağışı alarak hedeflerinin üzerine çıktı. Şubat ayında 4 günde 249 Ünite kan alındığını ve Kırşehirlilerin Kan Bağışında ki Duyarlılığına Değinen Türk Kızılay’ı Kırşehir Şubesi, Şubat ayı hedeflerinin ise 550 Ünite olduğu bildirildi. Bir ünite kan ile 3 hayatın kurtarılmasına vesile olmak isteyenlerin Kızılay Kan Merkezi’ne kan bağışı yapabilecekleri vurgusunu yapan Türk Kızılay’ı Kırşehir Şubesi, gönüllü bağışçılarını beklediğinin de bilgisini verdi.

“HAYATLARIN KURTARILMASINA VESİLE OLUYOR”

Kuruluşundan bu yana afete hazırlık ve afetlerde halkın gereksinimlerini karşılamaya yönelik çalışmalar yürüten, ulusal ve uluslararası planda bütün bu çalışmalarıyla saygınlık kazanan Türk Kızılay’ı, kan ihtiyacının karşılanması noktasında faaliyetlerini sürdürerek her ay belli hedeflerine ulaşmayı planlıyor. Kan bağışını artırmak ve toplumda farkındalık yaratmak amacıyla yapılan kampanyaya her zaman destek veren Kırşehirliler, gerek Kızılay’ın kan bağış tırına giderek gerekse kan bağış merkezinde hayatların kurtarılmasına vesile oluyor.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On