OCAK AYI, 5. BİRLEŞİMİNDE YENİ KARARLAR ALDI

16 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
OCAK AYI, 5. BİRLEŞİMİNDE YENİ KARARLAR ALDI

İçme suyu bekleyen köyler dururken Belediyespora 500.000 aktaran il özel idaresi,

OCAK AYI, 5. BİRLEŞİMİNDE YENİ KARARLAR ALDI

İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu başkanlığındaki İl Özel İdaresi Ocak ayı, 5. birleşiminde alınan yeni kararlar kısa başlıklarıyla şöyle;

* “Kırşehir ilçe köylerinin yıl içinde alınacak Encümen kararlarına istinaden yapılacak harcamalar için 6 ilçe özel idare müdürlüklerine 2018 Mali Yılı İl Özel İdare bütçesinin Köylere yardım tertibinden ödenek aktarılması.”

*Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Yeni ve Devam Eden Kanalizasyon yapım projesi tertibinden 1.000.000,00-TL ödeneğin ve Doğal Arıtma Tesisi Yapım Projesi tertibinden 1.000.000,00-TL ödeneğin alınarak, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü Yeni ve Devam Eden Kanalizasyon yapım projesi ve Doğal Arıtma Tesisi Yapım Projesi tertibine ödenek aktarılması.

*  Kırşehir termal turizm ve Sanayi AŞ’nin faaliyet alanı ile ilgili yapılması planlanan yatım ve harcamalar için 500.000.00-TL aktarılması.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On