Objektiflerden Yansıyan 15 Temmuz Sergisi

13 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
463 defa okundu.
Objektiflerden Yansıyan 15 Temmuz Sergisi

Cacabey Meydanında 15 Temmuz Darbe Girişimi Konulu Fotoğraf Sergisi açılışı gerçekleşti.

Objektiflerden Yansıyan 15 Temmuz Sergisi

Bu yıl 2’incisi çeşitli programlarla gerçekleşen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Cacabey Meydanında Anadolu Ajansının Objektiflerinden yansıyan karelerle 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi açılış programı gerçekleşti. Gerçekleşen Fotoğraf sergisi Programında serginin açılışını yapan Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve beraberindeki Protokol fotoğraf sergisini büyük bir dikkatle inceledi.

15 TEMMUZ 2. YIL DÖNÜMÜNDE ANILDI

Cacabey Meydanında gerçekleşen 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi açılış programında konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan,

“TÜRK MİLLETİ YÜZ YILLAR İÇERİSİNDE DEFALARCA HAİN DARBELERLE KARŞILAŞTI”

“15 Temmuz 2016 yılında terör örgütü FÖTÜ’nün gerçekleştirmeye çalıştığı menfur darbe girişimine karşı Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Kırşehir’de de halkımız onurlu bir şekilde darbeye karşı koymaya çalışıyor. Açılışını gerçekleştirdiğimiz sergimiz de hain darbe girişimi esnasında Anadolu Ajansı tarafından fotoğraflanmış ve karelenmiş ortaya konulmuş o geceye ait bazı kesitler sunulmuştur. Gördüğümüz fotoğraflar Kahraman Türk Milletinin Demokrasisine, Bayrağına, Milletine ve Cumhurbaşkanına sadakatini yansıtmaktadır. Demokrasi aşığı Türk Milleti Yüz yıllar içerisinde defalarca hain darbelere karşı kalmıştır”

“TÜRK MİLLETİ HER ZAMAN BİR VE TEK VÜCUT OLMAYA DEVAM EDECEKTİR”

“15 Temmuz akşamında da bu vatanın bölünmeyeceği ispat edilmiştir. Hain darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile meydanlara çıkan tüm yurttaşlarımızı minnetle yâd ediyorum. Şehitlerimize de rahmet diliyorum. Bu ve buna benzer hain teşebbüslerin gerçekleşme fesadına Türk Milleti her zaman bir ve tek vücut olmaya devam edecektir. Ülkemizin 2023 Vizyonuna gölge düşürmek isteyenlere, Büyük ve Türkiye yolunda önünü kesmeye çalışanlara 15 Temmuz’da olduğu gibi gerekli cevabı hak ettikleri şekilde vereceklerdir. Böylesine asil bir memleketin evladı olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

“TÜRKİYE ÇOK CİDDİ SIKINTI ATLATTI”

Darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi için Türk milletinin direnişini konu alan fotoğrafların yer aldığı Sergideki fotoğrafları ilgiyle inceleyen ve o güne dair anekdotları paylaşan bazı vatandaşlar ise, Türkiye’nin 2 yıl önce çok ciddi bir sıkıntı atlattığını söyledi.

“MİLLET OYUNA GELMEDİ”

Halkın duyarlılıkla çıktığı meydanlarda, Türk Bayrakları ile ülkesini savunduğunu hatırlatan sergiyi gezen Anıl Türk, “bu sayede olası olumsuzlukların önüne geçildi. Anlamlandıramıyoruz. Milletin parasıyla alınmış silahlarla, milletin okullarında okumuş, bu devletten rütbe ve makam almış kişiler, bu milletin evlatlarına silah sıktı, bomba attı. Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet’ çatısı altında toplanan millet, birlik ve beraberlik içerisinde durdu, Türkiye bu önemli sorunu hep birlikte atlattı ama 251 vatan evladı şehit oldu. 15 Temmuz 2016 tarihindeki kanlı darbe kalkışmasının, bu neslin hafızalarından çıkması mümkün değildir” diye konuştular.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On